Gotham Případná pátá série bude částečným rebootem

Případná pátá série bude částečným rebootem

Případná pátá série bude částečným rebootem

Producent Danny Canon se v nedávném rozhovoru rozpovídal o dalším směřování Gothamu, který podle všeho čekají velké změny. Samozřejmě v případě, že se dočká pokračování.

15 0
2.5.2018

devatenácté epizodě vyprávěl Ra's al Ghul o proroctví, které se brzy naplní a Gotham shoří na popel jen proto, aby znovu povstal. V onu dobu se prý zrodí Temný rytíř a bude město bránit. Je velmi pravděpodobné, že se tedy ve finálních dílech dočkáme této vize Hlavy démona a naše hrdiny na konci série uvidíme v situacích, na které jsme dříve nebývali zvyklí.

Tyto spekulace ve svém prohlášení přiživil producent Cannon, který řekl, že pátá série sice bude operovat stále se stejnými postavami, jejich chování však bude natolik odlišné, že si možná divák kolikrát řekne, jestli nekouká na reboot. Přiživil rovněž spekulace o závěrečné epizodě No Man's Land, která se velmi volně inspiruje stejnojmennou knihou, ve které Gotham stihne ničivé zemětřesení.


Objeví se v páté sérii stejní herci? Foto: FOX

I když pátá série stále není potvrzena, toto prohlášení zní velmi nadějně a my se můžeme těšit na úplně odlišná dobrodružství našich oblíbených hrdinů.

Zdroj: Screen Rant

Diskuze /9

Lex Luthor

No nevím já bych byl radši kdyby Gotham pokračoval stále normálně chronologicky za sebou. Uvidíme, jak to nakonec dopadne a jestli bude 5 série Gothamu

2.5.2018 | 22:36:15
lukascoolarik

To skoro křičí: „Ocitli jsme se ve scenáristické slepé uličce, tak teď uděláme reboot, protože potřebujeme zahodit kontinuitu děje i postav do kýblu.“ :-D

Ale proč ne. Pokud to bude pořád stejně šílené a zábavné, budiž. Už se těším na letní maraton čtvrté série.

čestný člen redakce
2.5.2018 | 23:09:15
Stardos

Nevím, co si mám myslet. Že bychom se dočkali nějakého časového skoku, takže již naplno rozvinuté postavy. A nebo se Bruce a Jim už ze všeho zblázní a záporáci budou zachraňovat Gotham před nima :D

2.5.2018 | 23:15:27
Spiker

No hlavně doufám, že pátá bude, jelikož čtvrtá je kupodivu nejlepší. Snad to ale nedopadne jako s Agenty, kde jsem si loni říkal to samé.

3.5.2018 | 15:28:25
pikaia

Tak doufám, že bude 5 řada.

3.5.2018 | 16:48:39
George Wayne

Pokud tím myslí, že by Oswald mohl obtloustnout, Bruce trochu povyrůst a Jim by si nechal narůst knírek, tak proč ne? :)

#7 God of war
3.5.2018 | 19:46:32
God of war

#6 George Wayne: A Joker bude mít zelené vlasy ale ještě by tam mohli přidat nějaký záporáky batman jich měl nejvíc.

Ale bylo by top kdyby v páté řadě lítal batman.

#8 George Wayne
4.5.2018 | 15:38:39
George Wayne

#7 God of war: Jak bych byl spíše pro, aby se záporáci začali tvořit až z příchodem Temného rytíře. Chtěl bych totiž vidět jejich vzestupy, jak se z nich stanou ty velké charaktery, které Batman de facto stvořil. Jinak bych asi nejraději viděl Two-Face, který mi přijde, že by do Gothamu (a to i toho současného) skvěle zapadl.

4.5.2018 | 17:11:04
God of war

Nejznámější záporáci který se tvořili v temným rytířovi byl Two face,Man Bat a Harley Queen

Jinak když jsem četl komiks batmana tak mě překvapilo že měl Bruce dítě s Tálií. Damiena Waina.

4.5.2018 | 23:53:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás