Gotham Rozhovor s producentem Kevinem Woodruffem

Rozhovor s producentem Kevinem Woodruffem

Rozhovor s producentem Kevinem Woodruffem

Výkonný producent Gothamu Kevin Woodruff se v rozhovoru pro The Hollywood Reporter pustil do hlubšího rozpitvání prvního dílu třetí série a naznačil, co bude následovat. My vám přinášíme shrnutí toho nejdůležitějšího a upozorňujeme, že článek obsahuje menší spoilery.


12 0
26.9.2016

premiéře třetí série jsme měli možnost sledovat spoustu zajímavých zvratů. Jim se vypravil za Lee, ale nenašel odvahu zaklepat na její dveře. Bruce pokročil ve vyšetřování tajemné skupiny ovládající Wayne Enterprises tak daleko, že byl unesen. Tabitha a Barbara si otevírají nový noční klub. O těchto událostech se rozpovídal producent seriálu Kevin Woodruff v rozhovoru pro The Hollywood Reporter.

Vypadá to, že Gordon a Lee jsou už nadobro od sebe. Uvidíme vůbec Lee ještě někdy v Gothamu?
Lee se vrátí brzy. A i dál bude hrát důležitou roli v Jimově životě. Během prvních jedenácti epizod třetí série se dozvíte odpověď na zásadní otázky kolem této dvojice. Randili s někým dalším? Řekne Jim Lee, že stál před jejím domem? Nechte se překvapit.


Lee se do Gothamu brzy vrátí.

Bude možný staronový vztah mezi Lee a Jimem komplikovat příchod Valerie Vale?
Valerie je úplně jiné povahy než Lee. Je rázná a občas i trochu zdravě drzá. Rozhodně se k současnému Gordonovi hodí víc, ale to je vše, co mohu prozradit.

Dá se Jim dohromady s Valerií?

Bruce Wayne je nyní v zajetí tzv. Sovího tribunálu. Můžete prozradit, proč jej jeho členové unesli?
Můžu prozradit to, že Bruce Wayne je symbolem Gothamu, takže jej nechtějí zabít, ale získat na svou stranu. Nebo jej chtějí zabít, ale ještě nenastal vhodný čas a unesli ho jen kvůli tomu, že jejich plán odhalil příliš brzy. V příští epizodě vám vysvětlíme, proč k únosu vlastně došlo.

Brucův dvojník evidentně neměl ponětí, že má dvojče a zdá se, že na rozdíl od uprchlých monster je normální. Jak se rozvine jeho příběh?
Bruce Wayne byl v komiksech a filmech za boháče, který rád chodí na večírky a má kolem sebe supermodelky a drahá auta. Není to jeho přirozenost, ale maska, za kterou se schovává. Pomocí dvojníka chceme Bruceovi ukázat, že život má i zábavnou stránku a že se vždy nemusíte chovat přesně podle pravidel. Představte si, že se po deseti letech dostanete z cely a máte plno peněz a hraček. Co s nimi uděláte? A proč by si jich nemohl užívat i Bruce? Dvojník Bruceovi ukáže, že může být šťastnější a vděčný za to, že je bohatý a že toho může využít. S Brucem číslo dva se váže velká záhada a my tento příběh budeme odhalovat celou sezónu. Hlavní otázkou je, proč zrovna Hugo Strange stvořil přesného dvojníka Bruce Waynea. Chtěl ho nahradit?

Co má v plánu Bruceův dvojník?

Víme, že Ivy bude hrát starší herečka. Proč?
Víme, že komiksová Ivy umí pomocí feromonů přesvědčovat lidi k různým činům. A rozhodně vypadá lépe, když tuto činnost dělá starší dívka. Její proměna z ní udělá temnější a zákeřnější osobnost, než byla původní maličká Ivy.

Jak se Ivy přizpůsobí nové situaci?

Majitelky nočního klubu Barbara a Tabitha v pilotu třetí řady pozabíjely skupinu rváčů, kteří přišli vymáhat výpalné. Navíc hlavně Barbara necítí žádnou loajalitu ani k Tučňákovi a Butchovi. Jak bude pokračovat příběh této dvojice?
Jsou to divoké karty, obě mohou pomáhat padouchům jako jsou Tučňák či Hádankář, ale zároveň, a to platí hlavně pro Barbaru, můžou poskytnout informace také Gordonovi. Chtějí stát na vlastních nohou a být naprosto nezávislé.

Foto: FOX

Zdroj: The Hollywood Reporter

Diskuze /4

realm

Vůbec mě netěší, že tam ten dvojník bude celou řadu…nezbývá než doufat, že tos ním bude aspoň sranda.

26.9.2016 | 20:22:51
ArnyKasha

No když popustím uzdu fantazie a řekněme, že by dvojník Bruce byl vlastně vygumovanej pravej Bruce a ten druhej jeho náhrada s jeho vzpomínkama… mohlo by se to taky pěkně zacuckat, ten děj :D

27.9.2016 | 1:33:53
punx02

Já si myslím, že ten dvojník je Lash.

#4 punx02
27.9.2016 | 22:55:57
punx02

#3 punx02: Sry, Hush :-D

27.9.2016 | 22:57:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: The Demon's Head

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @twister78, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E04.HDTV.x264-LOL
  • S04E04.WEBRip.x264-RARBG
  • S04E04.720p.HDTV­.X264-DIMENSION
  • S04E04.1080p.HDTV­.X264-DIMENSION
  • S04E04.1080p.WEB-DL.DDP5.1.H.264-CasStudio

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Ve čtvrté epizodě naplno zazářil padouch Ra's al Ghul, Sofia začala od prvopočátku budovat impěrium Falconeů a Ed Nygma se vrátil se svými hádankami. Na nejdůležitější události se jako obvykle zaměřujeme v postřezích.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás