Gotham Crispus Allen

Crispus Allen

Crispus Allen

Policejní detektiv Gotham City.

Sezóny 1
2014 - 2014

Crispus Allen je dalším zkušeným detektivem Gotham City, který se svou kolegyní Renee Montoya pracuje na zločinech, které se dějí ve městě.

Jakožto detektiv si často bere ty nejsložitější případy, přesto se však často střetává s Jamesem Gordonem a Harvey Bullockem, kteří se mu pletou do jeho případů.


Velká část gothamské policie je sice pod palcem místních mafiánských šéfů, Crispus je však výjimkou, která do této části policie nepatří. Společně se svou kolegyní Renee začne řešit případ vraždy rodičů Bruce Waynea, v případu však příliš nepostoupí.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Zbytečná postava

19.5.2017 | 21:18:05

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás