Gotham Gerald Crane

Gerald Crane

Gerald Crane

Šílený profesor biologie a vynálezce séra strachu.

Sezóny 1
2015 - 2015


Gerald Crane alias Todd žil spořádaným životem univerzitního profesora, byl spokojeně ženatý s Karen Crane a staral se o synka Jonathana. Od svého mládí trpěl strachem z ohně, takže jakmile požár zachvátil jeho dům, sebral svého syna a utekl pryč. Karen mezitím uhořela v plamenech.

Zdrcený Gerald naaranžoval tělo své manželky do auta a všem tvrdil, že zahynula při dopravní nehodě. A když si uvědomil, že Karen nezachránil kvůli své fóbii, rozhodl se k výrobě séra strachu.


Pod přezdívkou Todd navštěvoval kurzy Scottie Mullen, kde poznal lidi s různými fóbiemi. Postupně je všechny zlikvidoval a z jejich čerstvých mrtvol získával vzorky k výrobě svého séra. Po dokončení tohoto produktu si jej Gerald sám aplikoval, aby znovu čelil svému největšímu strachu – ztrátě Karen v plamenech.

A jelikož nechtěl, aby čelil strachu Jonathan, dal mu taky jednu dávku. Při této činnosti jej nachytali detektivové gothamské policie James Gordon a Harvey Bullock a při následné přestřelce byl Gerald zabit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

blázen

19.5.2017 | 21:18:25

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás