Gotham Gerald Crane

Gerald Crane

Gerald Crane

Šílený profesor biologie a vynálezce séra strachu.

Sezóny 1
2015 - 2015

Gerald Crane alias Todd žil spořádaným životem univerzitního profesora, byl spokojeně ženatý s Karen Crane a staral se o synka Jonathana. Od svého mládí trpěl strachem z ohně, takže jakmile požár zachvátil jeho dům, sebral svého syna a utekl pryč. Karen mezitím uhořela v plamenech.

Zdrcený Gerald naaranžoval tělo své manželky do auta a všem tvrdil, že zahynula při dopravní nehodě. A když si uvědomil, že Karen nezachránil kvůli své fóbii, rozhodl se k výrobě séra strachu.


Pod přezdívkou Todd navštěvoval kurzy Scottie Mullen, kde poznal lidi s různými fóbiemi. Postupně je všechny zlikvidoval a z jejich čerstvých mrtvol získával vzorky k výrobě svého séra. Po dokončení tohoto produktu si jej Gerald sám aplikoval, aby znovu čelil svému největšímu strachu – ztrátě Karen v plamenech.

A jelikož nechtěl, aby čelil strachu Jonathan, dal mu taky jednu dávku. Při této činnosti jej nachytali detektivové gothamské policie James Gordon a Harvey Bullock a při následné přestřelce byl Gerald zabit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

blázen

19.5.2017 | 21:18:25

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás