Gotham Poison Ivy

Poison Ivy

Poison Ivy

Ivy Pepper po přeměně.

Sezóny 3
2016 - 2019

Po pádu do stoky, kam ji na povel Fish Mooney shodil Marv,Ivy Pepper zestárla a definitivně dokonala přeměnu v Poison Ivy. Coby sexy svůdnice následně zaujala přední místo mezi gothamskými zloduchy a střetla se s Šeptajícím gangem i dalšími známými padouchy i hrdiny. Na čas se spojila s Tučňákem a pomohla zmrazit Nygmu.

Později, v touze znovu zlepšit své schopnosti, spolykala Ivy spoustu prášků a znovu změnila svou podobu. Její mozek utrpěl však při transformaci újmu a Ivy při pohledu na rostliny, které ve městě trpí znečištěním zahájila tažení proti obyvatelům Gothamu. Namíchala spoustu silných lektvarů a ovládla policejní stanici i Bruce Waynea, který si díky ní prošel detoxikací od svého alkoholového období. Když Ivy ovládla i Foxe kvůli zisku receptu na lektvary, dokázala i přes Gordonův zásah prchnout z města, rozhodně se však vrátí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dos pekna.

30.6.2020 | 14:35:41
CoRnDuCK

Tak tato verze je za mně nejlepší..

29.8.2019 | 18:21:51

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás