Gotham
92/100 - 352×

Gotham

Seriál Gotham je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Waynea a všech ostatních důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, kde musí zasahovat samozvaný strážce.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Komiksový, Krimi
hrají
Ben McKenzie (James Gordon), David Mazouz (Bruce Wayne), Donal Logue (Harvey Bullock), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Camren Bicondova (Selina Kyle), Cory Michael Smith (Edward Nygma), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Erin Richards (Barbara Kean), Drew Powell (Butch Gilzean), Chris Chalk (Lucius Fox), Jessica Lucas (Tabitha Galavan), Clare Foley (Ivy Pepper), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), Michael Chiklis (Nathaniel Barnes)

Poison Ivy

Poison Ivy

Ivy Pepper po přeměně.

Sezóny 2
2016 - 2019

Po pádu do stoky, kam ji na povel Fish Mooney shodil Marv,Ivy Pepper zestárla a definitivně dokonala přeměnu v Poison Ivy. Coby sexy svůdnice následně zaujala přední místo mezi gothamskými zloduchy a střetla se s Šeptajícím gangem i dalšími známými padouchy i hrdiny. Na čas se spojila s Tučňákem a pomohla zmrazit Nygmu.

Později, v touze znovu zlepšit své schopnosti, spolykala Ivy spoustu prášků a znovu změnila svou podobu. Její mozek utrpěl však při transformaci újmu a Ivy při pohledu na rostliny, které ve městě trpí znečištěním zahájila tažení proti obyvatelům Gothamu. Namíchala spoustu silných lektvarů a ovládla policejní stanici i Bruce Waynea, který si díky ní prošel detoxikací od svého alkoholového období. Když Ivy ovládla i Foxe kvůli zisku receptu na lektvary, dokázala i přes Gordonův zásah prchnout z města, rozhodně se však vrátí.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dos pekna.

30.6.2020 | 14:35:41
CoRnDuCK

Tak tato verze je za mně nejlepší..

29.8.2019 | 18:21:51

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama