Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Newyorčanka, doktorka Zoe Hart, měla svůj život perfektně naplánovaný. Vše se změnilo, když nedostala práci, kterou si vysnila a rozhodla se odejít na praxi, do malého městečka Bluebell v Alabamě, která jí byla nabídnuta před pár lety doktorem Wilkesem. Na místě se Zoe dozvídá, že doktor zemřel před čtyřmi měsíci a odkázal jí svoji polovinu lékařské praxe ve městě. Sdílí ji s místním doktorem Brickem Breelandem, který z toho není zrovna nadšený. Prvním pacientem Zoe se stává těhotná žena, která se snaží své těhotenství zamaskovat.

cz sk
26.9.2011
1 880 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 261×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby)

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás