Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Bude čtvrtá sezóna finální?

Bude čtvrtá sezóna finální?

Bude čtvrtá sezóna finální?

Hvězdy ze seriálu Hart of Dixie nedávno zveřejnily na svých sociálních sítích příspěvky, ve kterých naznačují, že 4. série bude poslední.


1 0
15.10.2014

Mohl by to být opravdový konec seriálu Hart of Dixie? Přece jen už běží dlouho a sledovanost posledních dílů rapidně klesla. Ale dokážeme se rozloučit s energickou doktorkou Zoe Hart? Podle příspěvků, které se minulý týden začaly objevovat na sociálních sítích už to vypadá, že budeme muset.

Herec Wilson Bethel zveřejnil na svém twitteru příspěvek: „Děkuji, Wade Kinsello, za krásné čtyři roky. Bylo mi velkým potěšením tě poznat.“


Scott Porter zase zveřejnil fotky na instagramu, kde se loučí s Bluebellem a taky děkuje za krásné čtyři roky. Na jiné fotce je společně s Wilsonem Bethelem a Cressem Williamsem, ke které připsal: „A to je konec tří přátel. Mám rád ty frajery. Jsem na ně pyšný.“ K příspěvku připsal hashtagy: „#slzybylyuroněny #opravodvímuži­pláčou #HartofDixie“.

Diskuze /6

Sabienna

Taky už jsem to kdesi četla, plus to, že čtvrtá série má mít půlku epizod, co běžně a že bude začínat až v roce 2015, což všechno dohromady opravdu silně naznačuje, že čtvrtá série bude poslední… A já se s tímhle skvělým seriálem opravdu budu loučit s těžkým srdcem, protože si ho neskutečně získal… :) Miluju tu jejich potřeštěnou partičku, krásné jižanské prostředí, vtipné zápletky a tak dále… Na tenhle seriál mi čtyři řady přijdou docela málo, ještě hodně a hodně srandy jsme si s ním mohli užít :) Ale což, zatím to oficiální není, tak si alespoň nějakou miniaturní naději ponechávat můžu, že se věci změní a Zoe a spol nás budou bavit dál :) Prosím <3 :) :D

15.10.2014 | 19:23:02
Mallyyy

No jestli bude opravdu konec, tak aspon nějaký dobrý konec by bodnul. Jsem zvědavej s kým bude nakonec Zoe mít dítě… :) Doufám, že Wadeovo… :D

15.10.2014 | 20:02:35
dagsoftware

Dúfam, že s George-om

15.10.2014 | 20:34:04
anim

Myslím, že by děcko měla mít s Georgem. Bylo by to takový hezký dokončení celého kruhu. Wade je super, ale nepřijde mi, že je to „ON“ – měl by si najít někoho jiného.. S Viv mi tehdy přišli jako super pár..

#6 Mallyyy
15.10.2014 | 21:45:42
mmonik

Já chci, aby bylo Wadeovo… :-) Protože on je prostě nejlepší… Mám je všechny ráda… Byli tam skvělé postavy… a celé Bluebell bylo super… Mrzí mě, že to bude konec :-( Doufám, že to bude alespoň dobře zakončené… :-)

16.10.2014 | 13:22:48
Mallyyy

#4 anim: Souhlas s Viv to byl dobrej pár, ale se Zoe to bylo lepší, ale každej má svoje… :) Já budu doufat ve svůj prospěch :D

16.10.2014 | 18:51:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás