Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Dočkáme se Zoe 2.0

Dočkáme se Zoe 2.0

Dočkáme se Zoe 2.0

Je Bluebell dost velký pro dvě Zoe Hart? Je to tak, Zoe bude mít v nadcházející sezóně konkurentku.


1 0
18.9.2014

Není snad seriál o doktorce Zoe Hart? Tvůrcům nejspíš jedna Zoe nestačí. Je to opravdu divné, protože už tak má originální Zoe svoji dějovou linku ovlivněnou nečekaným těhotenstvím v nové sérii. Nevíme čí miminko bude, jestli Wadea, kterému v posledním díle třetí série odhalila svoje city, nebo Joela, se kterým nedávno ukončila vztah. Děťátko má být odrozeno profesionální porodní asistentkou, která se objeví v šestém díle.

A teď už k nové postavě. Stanice CW vyhlásila casting a hledá okouzlující herečku, které je přes dvacet, aby hrála „Zoe 2.0“. Nová postava bude velmi atraktivní, elegantní, bystrá právnička, která si vždy prosadí svou a samozřejmě je z velkého New Yorku. A jak už to tak bývá, snaží se najít smysl života v malebné Alabamě, konkrétně v městečku Bluebell. Přesně taková byla Zoe v první sérii.


Postava se doopravdy nebude jmenovat „Zoe 2.0“, to by bylo velice divné a matoucí. Její jméno je Olivia Green. Se Zoe samozřejmě nejsou identické, ale z hlediska příběhu u nich najdeme jisté podobnosti. Olivia určitě nenahradí Zoe, ale může jí ukrást muže snů. Možná bude novou spolupracovnicí George.

Diskuze /3

Syrion93

No nevím,ale myslím si,že když to bude Joelovo tak fanoušci budou nadávat :D Na konci dostali takovou naděj a tohle by kompletně eliminovalo jakékoliv šanci na Zoey+Wade.

#2 Hestia
18.9.2014 | 19:37:58
Hestia

#1 Syrion93: asi tak.. :D

18.9.2014 | 20:05:03
Sabienna

Tak to jsem teda zvědavá, co si na nás zase připravili :) Moc se těším na novou sérii, i když nám ji tak nehezky zkrátili a ještě ke všemu posunuli.. Už mi ta jižanská partička moc chybí, s novými příběhy, na zkrácení toho čekání koukám opět na Cinemě :D :)

19.9.2014 | 15:55:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás