Hawkeye
86/100 - 93×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Ne, Vincent D'Onofrio aktuálně nemá s Marvel Studios žádnou platnou smlouvu

Ne, Vincent D'Onofrio aktuálně nemá s Marvel Studios žádnou platnou smlouvu

Člověk by si mohl myslet, že Marvel Studios si svého velkého záporáka pojistí na několik projektů dopředu. Zatím jsme ho mohli vidět pouze v jedné epizodě seriálu Hawkeye. A smlouva se nevázala k žádnému jinému seriálu či filmu. D'Onofrio má také jasno, s jakým hrdinou by se rád potkal.

4 16
1.2.2022

Vincent D'Onofrio zbožňuje roli Wilsona Fiska. Netají se tím, že chce v roli nadále pokračovat. Ostatně to již několikrát zmínil i na veřejnosti, aktuálně ale žádnou aktivní smlouvu s Marvel Studios nemá. Jediná platná byla spojená pouze s naším seriálem a ta již vypršela. To všem může připadat malinko zvláštní. Kingpin stoprocentně nebyl (znovu)uveden do světa MCU jen na seriál Hawkeye, ale krále podsvětí se musíme dočkat i v dalších filmech a seriálech.

Snad ho tedy hlavouni z Marvel nevyšachují, seriál Echo si o jeho účast více než říká. Na druhou stranu si je studio jisté, že D'Onofrio má o roli enormní zájem, a tak není nutné mít herce okamžitě zasmluvněného. Herec již v minulosti přiznal, že se jedná o jednu z jeho nejoblíbenějších rolí, ke kterým se rád vždy vrací. Pakliže se tedy Marvel ozve, herec nebude váhat.

(Kdo by si přál Kingpina jako jednoho z dalších záporáků Spider-Mana? Foto: Disney+)

D'Onofrio je velice upřímný. My se vsadíme, že po tomto vyjádření mu hned někdo od Marvelu zavolá a smlouvu mu nabídne. Ostatně si nedokážeme představit, že by se jeho účast v MCU zcvrkla jen na jednu epizodu Hawkeye. A kde jinde by se mohl Kingpin objevit? I v tom má herec jasno. Z komiksů ví, že jeho postava je úzce spjata s příběhy Daredevila, Punishera a Spider-Mana.

Daredevil je již součástí MCU, Spider-Man se tu s námi houpe již od roku 2016. U Punishera je jen otázkou času, než se někde v MCU objeví. Ostatně spekuluje se, že i Jon Bernthal se ze svého ukončeného seriálu od Netflixu přesune oficiálně do MCU, pakliže z Punishera neudělají slabocha a měkkotu. D'Onofria zajímá především spojení se Spider-Manem. Tam by Kingpin mohl zazářit, ostatně takovouto velkou roli měl již v animovaném seriálu Spider-Mana z roku 1994, na kterém mohla většina z našich čtenářů vyrůstat.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

LAZARUS111

Ten animovaný seriál som mal rád. Tam bola hromada záporákov aj hrdinov

4.2.2022 | 0:54:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama