Hawkeye
86/100 - 67×

Hawkeye

Clint Barton, který se proslavil jako hrdina Hawkeye, se věnuje tréninku mladé Kate Bishop, aby z ní udělal tu co možná nejlepší lučištnici. Kromě toho příběh sleduje Clintovu minulost v době, kdy vystupoval pod přezdívkou Ronin.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Jeremy Renner (Hawkeye), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Alaqua Cox (Maya Lopez), Aleks Paunovic (Ivan Banionis), Tony Dalton (Jack Duquesne), Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Fra Fee (Kazi Kazimierczak), Florence Pugh (Yelena Belova), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk)

Vincent D'Onofrio prozrazuje, co ho nejvíce baví na roli Kingpina

Vincent D'Onofrio prozrazuje, co ho nejvíce baví na roli Kingpina

Marvel Cinematic Universe získalo skvělého staronového záporáka. Vicent D'Onofrio si vždy rád udělá čas, aby zodpověděl dotazy novinářů. Tentokrát promluvil o hrubé síle Wilsona Fiska a dále se rozpodíval, co ho na roli Kingpina tolik baví. Dále se zmínil o jednom přání návratu staré známé.

12 1
15.1.2022

Herec Vincent D'Onofrio již nemusí mlžit americkým novinářům, a tak se rád s nimi podílí se svými pocity z nedávného natáčení u seriálu Hawkeye. Někteří novináři a vlastně i fanoušci zpochybňovali Kingpinovu sílu právě v poslední epizodě So This Is Christmas?. Právě v ní Wilson Fisk urval dveře auta a s Kate Bishop hodil přes celou místnost. Některým fanouškům už to připadalo malinko moc.

D'Onofrio argumentuje tím, že Kingpin měl vždy takovou sílu. Jen na to fanoušci zapomněli. Už v první sérii Daredevila Wilson Fisk vznáší Matta Murdocka do vzduchu a taktéž s ním hází obrovskou silou. Herec dále dodává, že síla Kingpina by se neměla podceňovat a s nadsázkou přidal, že by si poradil i s Thanosem. Nikdo v MCU by Kingpina neporazil.


(Kingpin měl vždy velkou sílu, jen to asi většina z nás zapomněla. Foto: Disney+)

D'Onofrio se dále nechal slyšet, proč vlastně znovu o roli Kingpina stál. Když se herec podívá zpět do své bohaté kariéry, jsou zhruba tak čtyři role, které by si rád zopakoval. A Wilson Fisk je právě mezi nimi, protože u postavy je stále co objevovat. D'Onofrio vidí v postavě velký potenciál a celkově ohromné užití ve světě MCU, které snad jednou bude patřičně využito.

Důležitým aspektem Fiskova života byla Vanessa, kterou v seriálu Daredevil ztvárnila Ayelet Zurer. D'Onofrio by si přál její návrat. Ona dodávala Fiskovi hmatatelnou lidskou stránku a ukazovala ho ve světle, ve kterém jsme ho ještě nikdy předtím neviděli. I toto monstrum dokáže milovat a být milováno. A to je podle herce velice důležité, když tyto aspekty na záporné postavě ukážete.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /4

LAZARUS111

Jeho sila v seriály nebola prahnaná. On mal vždy nadľudskú silu.

#2 ori
16.1.2022 | 21:57:40
ori

#1 LAZARUS111: Zaujímalo by ma prečo? Daredevila som nevidel tak preto sa pýtam.

#3 LAZARUS111 #4 LAZARUS111
webmaster
17.1.2022 | 15:30:50
LAZARUS111

#2 ori: Ani neviem, už ju mal. Aj v seriály.

18.1.2022 | 6:13:48
LAZARUS111

#2 ori: Čo pamätám od malička, tak ju mal vždy.

18.1.2022 | 6:15:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: So This Is Christmas?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Recenze seriálu Hawkeye očima několika redaktorů

Je po Vánocích i po Silvestru, nyní už každý musel vidět seriál Hawkeye, takže můžeme zvesela probrat jeho klady a zápory. Jak už je u nás zvykem i my jsme se vrhli do hodnocení tohoto seriálu. Jak moc se vám líbil příběh Clinta Bartona a Kate Bishop v jejich samostatné sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Kingpin z našeho seriálu by měl být tím stejným Kingpinem ze seriálu Daredevil

Zdá se, že nás čekají další komiksové žně. I když se nám představují stále nové a nové postavy, které budou zatápět naším hrdinům, naštěstí tu máme i návrat starých známých ze seriálů, které jsme měli již několik let jako odepsané. Velký chlapák Kingpin se vrací na scénu.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama