Heroes (Hrdinové) S01E15: Run!

S01E15: Run!

S01E15: Run!

Mohinder nechtěně spolupracuje se Sylarem, aniž by to věděl. Nathan zjišťuje, kdo je jeho dcera, ale nechce se k situaci postavit čelem. Niki a Matt se ocitají na každý na jiný straně a svedou spolu boj.

cz sk
12.2.2007
14 680 000
43 minut

Nathan, Angela

Nathan po Meredith chce, aby nikomu neříkala, že má dceru, mohlo by to poškodit jeho kampaň. Proto nabízí Meredith odškodné, aby mlčela. Meredith přijímá. Nathan se posléze o všem baví se svojí matkou Angelou, která mu říká, že si za to může sám a radí mu, ať se s tím vypořádá rychle. Nathan tedy bere peníze a jede za Meredith.

Run!

Claire, Noah, Meredith

Claire mezitím doma dostává domácí vězení, protože Noah přichází na to, že nebyla v žádném akváriu. Claire se naštve a tajně odjíždí za Meredith. Doufá, že jí ukáže jejího otce. Meredith ale Claire říká, že její otec jí nechce vidět. Meredith si ještě Claire fotí, ta poté naštvaně odchází.

Za Meredith přijíždí Nathan, aby jí předal peníze. Meredith ukáže Nathanovi fotku Claire, ten jí ale odmítá vidět a odjíždí. Při odjezdu mu naštvaná Claire, která celou dobu poslouchala za oknem, hodí do auta kámen. Nathan tuší, že by to mohla být jeho dcera, přesto nezastavuje a jede pryč.

Zklamaná Claire se posléze vrací domů, kde její „pravá“ matka Sandra jí nepoznává. Zřejmě za to může další vymazání paměti…

Run!

Hiro a Ando

Hiro s Andem hledají Lindermana, ale nemohou na něj nijak sehnat kontakt. Jedna žena, Hope, jim říká, že jim pomůže, když pro ní něco udělají – její přítel jí bil a sebral jí tašku s cennostmi. Když jí Hiro a Ando tašku vrátí, tak ona jim dá kontakt na Lindermana.

Hiro a Ando souhlasí a vloupou se do pokoje přítele Hope. Místo tašky ale Hiro s Andem nachází tašku se zbraněmi. Hiro chytá strach a radí Andovi, aby odešli. Ando souhlasí, ale neodchází, pouze Hira nechá vyjít pryč z pokoje a rozhodne se tašku s cennostmi najít sám.

Mezitím se Hiro vrací za Hope, kde uslyší hádku mezi jí a pravým jejím přítelem. Dozvídáme se, že Hope pouze Hira a Anda zneužila, aby získala tašku s cennostmi. Když se Hope dozví, že ji Hiro poslouchal, omráčí ho. Ando skutečně tašku s cennostmi nachází a vrací se za Hope a předává jí ji. Ando se vyptává na Hira, Hope mu ale odpoví, že odešel. Poté Hope chce, aby jí Ando odvezl. Očarovaný Ando Hope tak učiní.

Run!

Mohinder, Sylar

Mohinder obvolává lidi ze seznamu, bohužel mu to ale všichni pokládají. Mohinder ale uspěje u jednoho muže, který dokáže tavit kovy. Ihned se za ním vydává. U muže je ale dřív Sylar, který se rozhodl, že půjde po dalších lidech, když u Claire neuspěl.

Sylar muže zabíjí a bere si jeho schopnost. Náhle někdo zazvoní. Sylar tedy rychle schová tělo mrtvého muže a před Mohinderem se vydává za muže, který taví kovy. Mohinder mu uvěří a posléze, kdy Sylar předá Mohinderovi cizí DNA, se nabízí, že mu pomůže v hledání ostatních lidí se schopnostmi. Mohinder souhlasí a bere Sylara s sebou.

Run!

Matt, Niki

Niki dostává od Lindermana poštu. Místo aby splatila dluh penězi, musí pro něj zabít pár mužů. Profil toho prvního jí už poslal. Muže, kterého má Niki zabít, ale nyní chrání Matt, který je po vyhazovu z policie na volné noze.

Matt doprovází svého zaměstnavatele na výměnu zboží. Přečte ale myšlenky jednomu člověkovi, který dělá výměnu a dozví se, že vše je past a tady má jeho zaměstnavatel přijít o život. Matt rychle muže odvádí.

To už je ale i na scéně Niki, která se chystá muže zabít. Už to sice vypadá, že Matt nad ní vyzraje, ale bohužel. Niki muže zabíjí a Matta vyhazuje z okna. Ten naštěstí dopadne dobře a neumře. Zhroucený Matt si pamatuje myšlenky svého zaměstnavatele a vydává se podle nich k jednomu šuplíku. Tam nachází diamanty.

Niki se vrací ze své úspěšné mise zpět domů. Tam už má od Lindermana další poštu. Další cíl, který má zabít. Tentokrát jím je Nathan Petrelli…

Run!


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 162×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny