Heroes (Hrdinové) S03E01: The Second Coming

S03E01: The Second Coming

S03E01: The Second Coming

Hiro a Ando se setkávají s velice rychlým zlodějem, Mohinder se snaží vytvořit sérum, které dává schopnosti. Peter s Angelou se vyrovnávají z obrovské ztráty. V Costa Verde Claire navštíví zapomenutý nepřítel.

cz sk
22.9.2008
10 090 000
43 minut

Peter, Nathan, Matt

Vidíme Petera z budoucnosti, jak běží po Manhattanu. Vejde do skladiště a tam se potkává s Claire. Snaží se jí vysvětlit, že všechno může napravit. Tak, aby nebyli v budoucnosti loveni jako zvířata. Claire vytáhne pistoli a vystřelí. Peter zastaví čas, uhne kulce, sebere Claire pistoli a teleportuje se do současnosti. Z věšáku sebere kšiltovku a plášť. V přestrojení přijde na Nathanovu tiskovou konferenci vystřelí po něm. Vypukne chaos a panika. Petera začne pronásledovat Matt Parkman a Peter ze současnosti. Peter je ale rychlejší. Peter za současnosti najde jenom jeho plášť a kšiltovku.

The Second Coming

Sanitka odváží Nathana do nemocnice. Lékaři se snaží Nathana oživit, ale nepovede se jim to. Peter tedy přichází ke svému bratrovi a naposledy ho políbí. Nathan se zničehonic probere, úplně zdravý. Jde tedy do kostela, věří, že jeho zázračné uzdravení má na svědomí bůh. Peter je zpátky na policejní stanici kde najde pistoli, v ten moment ho přistihne Matt Parkman. Snaží se mu vlézt do hlavy a zjistit o co jde. Peter, ale jeho schopnost zablokuje. Dozvídáme se, že to je ve skutečnosti Peter z budoucnosti! Peter použije jednu ze svých schopností a Matt zmizí. Matt se probírá na poušti, kde najde na kameni nakreslenou vybuchující planetu země.

The Second Coming

Angela, Noah

Angela se jde podívat do nemocnice za Nathanem. Tam narazí na Petera, ale na Petera do budoucnosti, hned se ptá, kam zmizel její „pravý“ syn. Peter z budoucnosti odpoví, že je na bezpečném místě. Přesouváme se do Společnosti, do sekce 5, kde jeden muž kříčí na celou místnost, že on je Peter Petrelli. Všechno slyší Noah Bennet, který je v cele také zavřený na příkaz Boba Bishopa.

The Second Coming

Tracy

Sledujeme Guvernéra v hotelové pokoji, jak volá svojí milenku. Milenka vypadá úplně stejně jako Niki, ale není to ona, ta už je mrtvá. Jedná se zcela o novou postavu – Tracy. Guvernér Tracy říká, že senátor Nathan Petrelli by mohl být jejich člověk.

The Second Coming

Hiro, Ando, Daphne

Hiro je nyní vedoucím otcovy firmy. Ovšem neoplývá zrovna nadšením, chce dělat něco více „hrdinského“. Najednou dojde Hirovi balíček ve kterém je video které nahrál jeho otec před svou smrtí. Mluví se v něm o velmi nebezpečném vzorci, který by v nesprávných rukou mohl zničit celý svět. Vzorec je uložený v rodinném trezoru. Jediný pokyn pro Hira je tedy: Nikdy neotvírat trezor! Pochopitelně první věc, co Hiro udělá, je otevření trezoru. Najde v něm další DVD kde Kaito říká „Říkal jsem ti, ať trezor neotvíráš!“ Kromě DVD je v trezoru i část vzorce. Hiro si jej chce prohlédnout, ale najednou mu papírek se vzorcem mizí z ruky.

Hiro tedy zastaví čas a sleduje „vlny“, co zloděj zanechal. Najde blonďatou dívku v červeném oblečení. Hira překvapí, protože se pohne. Má totiž schopnost rychlého běhu takže Hiro ji zastavením času jenom zpomalí. Potom dívka (Daphne) Hirovi jednu vrazí. Tím se okamžitě „vypne“ jeho schopnost a zlodějka tak v klidu utíká.

Hiro se baví s Andem. Musí nějak ten vzorec získat zpátky. Hiro se rozhodne, že do minulosti už raději cestovat nebude, půjde tedy do budoucnosti. V budoucnosti je velký rozruch lidé utíkají. Pak Hiro uvidí sám sebe jak se s Andem hádají kvůli vzorci. Ando najednou na Hira z budoucnosti vypustí červené blesky a formuli si od něj vezme. Hiro se otočí a uvidí vybuchující budovy. Rychle se vrátí zpátky.

The Second Coming

Mohinder, Maya

Mohinder si balí věci, protože chce jet zpátky do Indie. Maya ovšem chce, aby jí nejdřív pomohl od jejích schopností. Mohinder ji odmítne. Maya se rozzuří a spustí tak svoji schopnost. Mohinder najednou dostane nápad. Schopnosti nesouvisí s krví, souvisí s přísunem adrenalinu!

Mohinder odebere od Mayy vzorky a objeví sérum, které může dát schopnost komukoliv. Maya se snaží Mohindera přesvědčit aby sérum zničil, kdo by taky chtěl její schopnost. Mohinder jí vysvětlí, že sérum davá každému člověku jinou schopnost.

Mohinder stojí na molu. V ruce má injekční stříkačku se sérem. Uvažuje, jestli ji má vyhodit, neučiní tak. Místo toho si sérum sám píchne. Omdlí. Když se probere tak uvidí dva muže. Chtějí ho okrást. Mohinder, jednomu z nich zničehonic zkroutí pistili v ruce a toho druhého odhodí několik metrů daleko. Sérum zafungovalo.

The Second Coming

Claire, Sylar

Claire vidí v televizi, jak postřelili Nathana, rychle volá Peterovi (teď už víme, že je to Peter z budoucnosti). Nabízí svoji pomoc, Peter ji však odmítne a nakáže jí, aby zůstala doma. Najednou se v místnosti objeví Sylar. Chce schopnost Claire. Claire na poslední chvíli udeří Sylara do hlavy těžkou soškou. Rychle seběhne dolů a zamkne se v šatníku. Sylar mezitím kráčí po schodech dolů. Všimne si krabice se spisy. Vytáhne si složku o Sektoru 5. Prohlédne si profily všech lidí se zvláštní schopností, kteří jsou v Sektoru 5 uvězněni. Ti přijdou na řadu později, teď chce Claire.

Claire ovšem využije Sylarovy nepozornosti a rychle bodne Sylara nožem. Sylar odhodí Claire na stěnu a odkrojí jí vršek lebky. Claire stále žije. Sylar jí začne prohmatávat mozek. Najednou zanoří prst hlouběji. Našel, co hledal. Sylar si tedy vytáhne nůž, rána po něm se téměř okamžitě zacelí. Potom vezme Claiřin vršek hlavy a vrátí ho na původní místo – Claire se uzdraví. Je překvapená. Claire se zeptá „Ty jsi mě nepřišel zabít?“, Sylar ji odpoví, že ne a vlastně by se mu to nepovedlo, ani kdyby chtěl. Protože Claire je nesmrtelná a teď je vlastně nesmrtelný i on..

The Second Coming


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Sylar to je fakt grázl. Mohinder má konečně schopnost. Dobrej díl.

22.12.2015 | 23:29:54
tom99

Trošku mě udivuje například to, proč se Claire nediví, že je Peter naživu. A neustálé cestování do budoucnosti je už poměrně ohrané téma…

webmaster, grafik
6.7.2015 | 16:29:54

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 162×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny