Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Jak nové postavy zapadly do seriálu?

Jak nové postavy zapadly do seriálu?

Heroes Reborn byl seriál s příběhem, který se prakticky týkal jen Tommyho a Maliny. Jak tedy do seriálu zapadly ostatní postavy? Měly s hlavním dějem vůbec něco společného, nebo šlo jen o dobře placené komparzisty?

10 0
28.1.2016

Carlos Gutierrez

Vyhrává cenu pro nejzbytečnější postavu seriálu. Po prvním díle se jevil jako sympaťák, co není až takový klaďas, jak se na první pohled zdá, a navíc to vypadalo, že bude mít problémy s alkoholem. Že bychom se v Heroes konečně dočkali komplikované postavy s osobními problémy? Kdepak. Carlosova osobnost zůstala trestuhodně nerozvinuta. Jediným důvodem Carlosovy existence v seriálu je to, aby osvobodil svého synovce Josého a otce Mauricia z Mattova vězení v panství Sunstone. Pro hlavní příběh je ale naprosto nepodstatný.

Emily Duval

Už z trailerů bylo cítit, že půjde o zbytečnou postavu, která bude v seriálu jen proto, aby měl Tommy na co koukat. A ono to bylo ještě horší. Do hlavního děje zasáhla až v posledním díle. Zřejmě až tady si při psaní scénáře Kring uvědomil, že celou dobu byla Emily v seriálu zbytečně. A kam zmizel její přítel Brad? Jak vůbec reagoval na to, že Emily zničehonic začala randit s Tommym? Jediná zápletka, která by stála za to, a Kring ji radši vynechal.

Joanne Collins

Vraždící stroj, který dokázal oslnit snad pouze v úvodní epizodě. Postava naprosto bez příběhu, která bezmyšlenkovitě střílela. Kring si zkrátka s novými postavami nedělal hlavu. Napsal příběh, vymyslel pár postav, bezmyšlenkovitě je poskládal na šachovnici a hýbal s nimi v příběhu tak, jak se mu to hodilo. Byl někdo vůbec smutný, že Joanne zemřela?

(Škoda, že Luke neměl šanci si to s Tommym vyříkat. Foto: NBC)

Luke Collins

Asi jediná postava, která si v seriálu prošla nějakým zajímavým vývojem. Začínal jako zabiják, který vraždil výjimečné, skončil jako hrdina se schopností, který byl schopný se pro ostatní obětovat. Bohužel od Zachary Leviho se čekalo trošku víc, a i když je to sympaťák, nedovedeme si představit, že by nahradil Noaha a utáhl seriál na svých bedrech. Občas nám navíc přišlo, jako by Zachary nechtěl ani hrát. Jeho herecký výkon v posledních dílech byl otřesný.

Quentin Frady

Postava, která dostala největší prostor ve webepizodách Dark Matters a snad v prvním díle, dále se jednalo o další naprosto zbytečnou postavu. Quentin byl aspoň prvních pár dílů zábavný a děj trochu odlehčil, ale poté, co se přidal k Temné straně Síly, šlo to i s ním s kopce. Stojíme si za tím, že měl zemřít v epizodě Game Over a dál se už neobjevovat.

Miko Otomo

Skvělá postava s originální schopností. Zde si Kring vyhrál. Bohužel její příběh de facto skončil v epizodě Game Over a dále bychom byli radši, kdyby se Miko už neobjevovala. Její výskyt byl v dalších dílech zbytečný a nucený. Její smrt snad nikdo už nemohl brát vážně, protože se během třinácti dílů dvakrát vrátila zpět mezi živé.

Tommy Clarke

Postava, kolem které se točí celý děj. Tommy byl dobře napsanou postavou, ale s posledními díly ztrácel dech stejně jako celý seriál. Mrzí nás jedině, že i když Tommy umí po svém strýci přebírat schopnosti, celou dobu jsme Tommyho viděli používat pouze jednu, převzatou od Hira. Tommy mohl být druhým Peterem Petrellim, ale zde zkrátka Tim Kring promarnil šanci.

(Kdo vás více uchvátil? Malina, či roztleskávačka Claire? Foto: NBC)

Malina

Hezká tvářička nestačí a na Claire zkrátka neměla. Malina měla poměrně zajímavou schopnost, kterou ale skoro nikdy pořádně nepoužila, abychom jí lépe porozuměli. Její postava měla větší potenciál. Jedná se prakticky o jednoho z nejsilnějších Hrdinů, ale celou dobu ji spíš vidíme, jak se za někoho schovává a jiné postavy za ní schytávají kulky (Farah by mohla vyprávět).

Ren Shimosawa

Náhrada za Anda Masahashiho. Občas byl zábavný, skvěle sekundoval Miko, ale to je tak všechno. Po zmizení Miko v šesté epizodě už byl jeho výskyt zbytečný a neměl moc co nabídnout. Dostal sice ještě důležitou roli ve finále, ale v podstatě jde o stejný případ jako s Emily Duval.

Erica Kravid

Erica by byla skvělou zápornou postavou, kdyby asistovala jinému a silnějšímu záporákovi. Záporné postavy se mají rvát s těmi dobrými a to pochopitelně zde nebylo s Ericou možné. I když se nejednalo o špatnou postavu, ze všech ostatních záporáků Heroes ji musíme zařadit na poslední místo za Sylara, Adama, Arthura, Danka a Samuela. Všichni pánové zkrátka jako záporáci byli lepší a výraznější.

Které nové postavy máte nejradši? Hlasujte v naší anketě!

32%
23%
16%
13%
7%
3%
3%
2%
2%
0%
194 hlasů

Diskuze /15

luciusvorenus

mě se líbil docela ten plešoun s tím kufříkem ,ale to je asi celé a jediné co bylo na nové řadě pěkné …:)

#2 komja
28.1.2016 | 16:05:36
komja

#1 luciusvorenus: Ale ten byl ještě myslím z těch původních Heroes :D

28.1.2016 | 16:07:27
Aprok

Fakt to takhle zazdít !! sem docela zklamanej první díly byly super ale pak !! :( my fanoušci bychom napsali lepší scénáře k těm postavám i celý sérce :D :D

28.1.2016 | 16:18:04
Galbatorix

Žiaľ, ani jednu.

28.1.2016 | 16:41:28
Angi

Také nemám pro koho hlasovat.

28.1.2016 | 17:27:30
veba

Nej zapletka celeho deje prisla v posledni minute. Jde pro vas vas otec a nic vas nezachrani. No skoda ze uz to nenatoci.

#8 Angi
28.1.2016 | 17:34:59
VampKošilka

Chybí mi Farah. Ta kromě chytání těch kulek taky neměla žádný účel. Nejradši jsem měla Luka, ale hlasovala jsem pro Malinu. Já jí měla ráda a místy mi Claire připomínala.

28.1.2016 | 17:44:56
Angi

#6 veba: To aby si každý myslel, že je to Syler a ve skutečnosti to pak bude nějaký ňouma, s kterým bude spokojený jen Kring.

#10 Brave
28.1.2016 | 19:36:19
Ruffik

Prostě v tom sérii bylo moc zbytečných, nezajímavých, přehnaných postav nebo špatných herců viz. Tomy.

28.1.2016 | 21:41:12
Brave

#8 Angi: Moje prvé reakcie po finále boli „panebože kto je ten otec ? To by bola tak úžasna zapletka škoda že to končí“. A po tom čo som si uvedomil ako vlastne dopadol celý Reborn tak som vlastne rád že nič dalej nebude pretože by to dopadlo presne takto. :-D

29.1.2016 | 14:55:56
migilko

Hlasoval jsem pro „Chucka“, Malinu a Miko. Škoda, že to tak potopili, těšil jsem se na to, Nejhorší postava byla zároveň jedna z hlavních. Možná kdyby Tommyho hrál někdo jinej, nemuselo to dopadnout tak špatně, pak bych třeba i fandil „těm hodnejm“. Ale tomu drzýmu spratkovi s protivným ksichtem nejde přát nic hezkýho. :) Ten je podle mě ještě horší jak Carl Grimes z TWD, asi na úrovni zelenýho z alzy. :)

29.1.2016 | 16:24:17
pkovar92

Škoda, že jste nezmínili ty podle mě nejzajímavější nové postavy. Těmi byli pravá ruka Ericy, Harris, který by jako hlavní záporná postava měl rozhodně větší úspěch, škoda jen, toho jeho konce, a jak už někdo zmiňoval, tak Caspar byl taky z mého úhlu pohledu zajímavá postava. Souhlásím, že jak Quentin, tak Miko, měli zůstat mrtví, když poprvé zemřeli. Další velké zklamání, alespoň pro mě byla Pheobe, po tom, jak byla představena ve webepizodách, tak jsem doufal alespoň v nějaký vnitřní boj mezi dobrem a zlem. Kring se prostě tady těm emocionálním stránkám a vývinu postav nedokáže patřičně věnovat a tento nedostatek se snaží nahradit počtem postav. Akorát se mu to moc nedaří. A jen pro ujasnění, podle mě Carlos nebyl až tak zbytečná postava, kdyby nezachránil Micaha, tak by se Tommy nedozvěděl, kde je Malina a osvobodil Farah, která za ni schytala kulku a zachránila tak celou planetu :D.

29.1.2016 | 23:17:41
hamster

Vidět to takhle sepsané jen podtrhuje celkovou mizérii seriálu. Z postav co dostali více prostoru jste ještě zapomněli na Taylor a Harrise. Pro toho bych i hlasoval. Můj hlas má Luke jako postava s nejlepším vývojem. A ještě Miko. Během pauzy jsem navíc udělal maraton Chucka a taky musím říct, že Zachary mě v posledních dílech zklamal. Postava, která ztratila všechno s hrozným pokerfacem… Dvojčata naprosto nevyužila svůj potenciál, navíc herce Tommyho fakt nesnesu. ( už v OUaT mi vadil :-D )

30.1.2016 | 9:52:59
Allien9

Malina nebo Claire? Seriously?

Allien9
31.1.2016 | 20:38:40
PenaPP

Luke a Caspar – nikdo jiný mě, bohužel, nezaujal :(

1.2.2016 | 0:57:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama