Heroes (Hrdinové) Micah se vrací, Hiro bude tvrďák a Zachary Levi záporák

Micah se vrací, Hiro bude tvrďák a Zachary Levi záporák

Micah se vrací, Hiro bude tvrďák a Zachary Levi záporák

Dnes tu máme tři bleskové zprávy. Návratům není konec a postavy dostávají jasnější obrysy.


12 0
6.6.2015

Pamatujete si ještě na Micaha, dospívajícího syna Niki Sanders a D.L. Hawkinse? Tak z tohoto klučiny už je téměř dvacetiletý chlap a ukáže se nám v Heroes Reborn. Jak velkou roli dostane a jestli bude pravidelnou postavou zatím nevíme, vzhledem k pozdnímu oznámení a již pokročilejšímu průběhu natáčení to ale bude spíše epizodní role. Micah Sanders si rozumí s elektrickými přístroji a dokáže je dotykem dostat pod svou kontrolu.

Herec Noah Gray-Cabey, který se naposledy objevil na konci třetí série – ve čtvrté už obsazen nebyl, toho od skončení Heroes odehrál naprosté minimum. Jsme tedy zvědaví, jak se mu herecký comeback podaří. V současné době se věnuje spíše hudební kariéře a hře na piano.


Cestovatel časem Hiro se vrátí jako velký drsňák. Herec Masi Oka je samozřejmě o něco starší, než když hrál svou postavu naposledy, ale i tak bude patrná jeho stylizace do většího tvrďáka. Dočkáme se tedy Hira z budoucnosti? Podle posledních zpráv by měl mít opět vlasy česané dozadu, takže je to možné.

A nakonec zpráva o nové postavě Luka Collinse, kterou bude hrát Zachary Levi. Jak se již dříve spekulovalo, bude se skutečně jednat o záporáka. Máme tu tedy nového Sylara?

Foto: NBC, IMDB

Diskuze /8

Lucifrid

Za Hira budu ráda, ale nerada bych, aby skončil v Hawaii 5–0. Na Noaha jsem zvědavá, jak se popere s hraním, Micah byl fajn postava :)

webmaster
6.6.2015 | 14:24:48
Aprok

Tak to jsem velice zvědavej na Zacharyho mohl by bejt dobrej záporák !!!

6.6.2015 | 16:55:01
Kafka Tamura

Zachary se bude muset setsakra snažit, abych v něm neviděl toho přitroublého nerda. No rozhodně může jen překvapit, ne zklamat.

6.6.2015 | 17:45:20
Lubasek86

Škoda že už tam nebude Zachary Quinto-dodnes se směji,když si vzpomenu na scénu z výtahu,když tam stál celý od krve a pískal si jakoby se nic nestalo :D

6.6.2015 | 22:45:14
Misso

ale inak ked sa zamyslím nad takými schopnotami tak je to niečo take akože človek dokáže ovládať nejaké elementárne prvky ale ta schopnosť ovladať elektricke pristroje mi prišla odveci :D Predstavte si ze to ludia objavia v praveku :D ja viem hbat vecami ja stvorit ohen :D ja ovladam elektroniku čo je to ? neviem :D

6.6.2015 | 23:28:29
Bruncla

tak v heroes bylo takových schopností více vím že jedna snad měla schopnost tvořit wifi síť

6.6.2015 | 23:57:49
lexikk

Sem zvědavá na Zachariho, pač ho též znám jako Nerda :D na záporáka u něj se moc netěšim :D

9.6.2015 | 17:49:22
jasonpileek

Já jsem rád za Hira :D „mista Izák“ :D

24.6.2015 | 23:17:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !