Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Milo Ventimiglia se vyjadřuje k případnému oživení Hrdinů

Milo Ventimiglia se vyjadřuje k případnému oživení Hrdinů

Na kom stál celý seriál? Jsou to dvě jména. Peter Petrelli a Sylar. Už při Heroes Reborn se po každičkém dílu řešilo, zda se tyto dvě postavy náhodou neobjeví. A jinak tomu nebude ani v nové reinkarnaci. Milo Ventimiglia se před několika týdny ale vyjádřil a promluvil i o Heroes Reborn.

12 0
18.4.2024

Milo Ventimiglia byl hlavní hvězdou prvních čtyřech sezón, kde ztvárnil Petera Petrelliho. V prvních třech řadách se prakticky jednalo o jednoho z nejsilnějších hrdinů vůbec, ale následně tvůrci jeho schopnosti značně omezily, což se spoustě divákům nelíbilo.

Po konci seriálu se Ventimiglia již definitivně uzavřel pouť empata Petera se přesunul do seriálu This Is Us. Když se tedy chystala první série Heroes Reborn, tvůrce Tim Kring Ventimigliu a Zacharyho Quinta k návratu nedokázal přemluvit. A právě na těchto dvou hercích stál a padal celý seriál. Nyní se Tim Kring pokouší o třetí oživení Hrdinů.

(Milo Ventimiglia se vyjadřuje k případnému oživení Hrdinů. Foto: NBC)

Z šuplíku jsme ale vytáhli dva měsíce starý rozhovor, kde se Milo Ventimiglia vyjadřuje k případnému návratu a taktéž k nepovedenému seriálu Heroes Reborn. V únoru 2024, kdy byl rozhovor poskytnut, jsme mu nevěnovali příliš velkou pozornost. Nyní s oznámením nových Hrdinů je ale celé hercovo smýšlení o to zajímavější. Toto tedy řekl ke svému případnému návratu:

Vždycky mě učili, abych říkal větu „nikdy neříkej nikdy“. Ale myslím si, že když se tvůrci minule snažili vrátit Hrdiny a zrestartovat celou sérii, nedopadlo to na úrodnou půdu. Nemyslím si, že by by se k seriálu ještě někdy někdo vrátit. Je to jedna z těch věcí, o které se pokusili, a úplně jim to nevyšlo. Přišlo mi, že příběh byl pro tvůrce v Heroes Reborn důležitější než samotné postavy. A co jsem tak pochopil, tak diváci si opravdu zamilovali postavy z první série původního seriálu.

Souhlasíte s hercem, nebo máte na dané téma zcela jiný názor?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

IR7

Osobně považuji Reborn za nepovedenej právě proto, že nové postavy v něm, mi nepřišly zajímavé -ať už scénářem nebo vzhledem a celkově jsem si k nim nedokázal vytvořit vztah.
Jsem ale toho názoru, že herecká účast Petera nebo Sylara, by seriál nezachránila.

Další problém seriálu byl taky v tom, že v podstatě vsázel na fanouškovskou základnu, co viděla Hrdiny několikrát, a chtěla vidět svoje oblíbené postavy po pěti letech pauzy znovu – pro nové diváky nebo mě, co Hrdiny viděl a dál je neřešil, mě původní postavy už nechytly, ať už díky tomu, že jsem si všechny nuance postav po pěti letech nepamatoval, tak i díky tomu, že nadšení a oblíbenost původních postav za tu dobu vyprchala a Reborn se ani nesnažil nějakým způsobem, tohle nadšení/oblíbenost znovu roznítit.

18.4.2024 | 23:25:15
Huholoman

Příběhově mi Heroes Teborn nepřišly špatní, ale je fakt, že dobrá polov8na novrjch postav mi nebyla sympatická, včetně hlavních zachránců světa. Naopak manipulativní matka ve vedení společnosti se mi líbila jako záporačka. Camemo starejch postav potěšilo, ale chtělo to víc plnohodnotnejch starejch postav, nebo dympatičtější nové :(

20.4.2024 | 11:57:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama