Heroes (Hrdinové) Phoebe z webepizod míří do seriálu

Phoebe z webepizod míří do seriálu

Phoebe z webepizod míří do seriálu

V příštích epizodách budeme moci v Heroes Reborn vidět Phoebe Frady, sestru Quentina, pro znalce webepizod známou postavu. Phoebe se nám ukáže doslova ve velkém stylu.


12 0
15.10.2015

V minulé epizodě s názvem The Needs of the Many nařídila Erica Kravid Harrisovi, že k zabití Maliny bude zapotřeba osoba nazývaná Stín. Ti, kteří sledují pouze seriál, asi netuší, co by onen Stín mohl být. Diváci webepizod Dark Matters si ale jistě lehce domysleli, že onou postavou bude Phoebe Frady, hlavní představitelka webepizod.

Phoebe má poměrně zajímavou a mnohotvárnou schopnost – dokáže manipulovat se světlem a stínem. Podle jejích slov umí ukrást světlo a vyvolat temnotu. Co to ale v podstatě znamená? Její schopnost je v podstatě jedna z nejsilnějších, které jsme (nebo teprve uvidíme) viděli. Její Stín jsme mohli vidět už při teroristickém útoku v Odesse v první epizodě Brave New World, ve webepizodách dokonce dokázala vyvolat takovou temnotu, že ostatním postavám nešlo používat schopnosti (schopnost je tedy zčásti podobná té Haiťanove)


(Phoebe Frady v prequelu Dark Matters. Foto: NBC)

V příštích dílech Phoebe změří síly s Malinou, další postavou, která má mocnou schopnost. Uvidíme, jak jejich souboj dopadne. Pokud jste stále neviděli webepizody, doporučujeme vám se zpětně na ně podívat. O Phoebe, Quentinovi, Noahovi, Mohinderovi a hlavně o teroristickém útoku v Odesse se toho dozvíte více, proto je škoda tento prequel vynechat.

Diskuze /3

Alchymista

Neni to ta shadou čo bola v tej male baby izbe?

#2 Natsu
15.10.2015 | 20:51:30
Natsu

#1 Alchymista: S největší pravděpodobností :)

16.10.2015 | 8:26:42
barahir

K tomu není důvod, sama říkala ve webepizodách, že o své schopnosti ví teprve nějaké tři roky.

redaktor
16.10.2015 | 10:13:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny