Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Hiro Nakamura

Hiro Nakamura

Schopnost: ovládání časoprostoru

Sezóny 5
2006 - 2015

Volume 1 – Genesis

Hiro je japonský programátor a postupně zjišťuje, že dokáže zastavovat a zpomalovat čas, cestovat v něm a teleportovat se. Může tak být Hrdinou, jak si odmala přál. Hiro, který je vždy plný elánu, má jediný cíl – zachránit svět. Roztleskávačku Claire Bennetovou se mu nepodaří zachránit, protože se vydá zachránit svou lásku Charlie, tu ale shodou okolností taktéž zachránit nedokáže. Po získání meče se Hiro se svým věrným přítelem Andem vydá zastavit Sylara. Toho probodne, ale Sylar ho odstrčí telekinezí a Hiro se ztrácí v čase.

Volume 2 – Generations

Hiro nechtěně končí v dávné minulosti, kde se setkává se svým idolem Takezem Kenseiem. Z toho Hiro udělá Hrdinu, jak ho sám znal z knih. Zároveň si v něm ale vytvoří nepřítele na život a na smrt. Takezo patří taky mezi výjimečné a jeho buňky se dokáží rychle regenerovat, takže přežil do současnosti a tam dělá Hirovi potíže až do dnešních dnů. Takezo, nebo-li Adam Monroe, chce vypustit virus Shanti a vyhubit lidstvo. Hiro mu naštěstí v tom s pomocí Matta a Nathana zabrání.

Volume 3 – Villains

Hiro se po smrti svého otce stal strážcem vzorce, který zaznamenává způsob, jak obyčejným lidem dát schopnosti. Vzorec ale Hirovi ukradne Daphne Millbrooková, která ho dodá Arthuru Petrellimu. S tím se Hiro dá do křížku hned dvakrát, ale ani jednou to pro malého japončíka nedopadne dobře. Poprvé ztratí paměť, podruhé své schopnosti. I když Hiro ztratí schopnosti, i bez nich dokáže, že je Hrdina, a společně s Andem a Daphne vzorec zničí.

Volume 4 – Fugitives

I když Hiro už nemá schopnosti, v záznamech je stále evidovaný jako výjimečný člověk, a vláda v čele s Emilem Dankem i tak po něm pátrá. Hiro věří, že jeho novým osudem je znovuzískat schopnosti v Indii, tam se mu to ale bohužel nepodaří. Hiro získá své schopnosti zpět až od malého Matta Parkmana, který dokáže aktivovat věci. Hiro následně s Andem zachrání všechny chycené výjimečné lidi z Budovy 26 a ukončí vládní program.

Volume 5 – Redemption

Hiro zjišťuje, že má nádor na mozku, ale ještě před svou smrtí chce napravit chyby ze své minulosti. Hiro se tak vrací v čase a zabrání momentu, kdy jeho sestra Kimiko začala nenávidět Anda. Taktéž se mu podaří zachránit svou lásku Charlie. Už když to vypadá s Hirem špatně, tak je Hiro vyléčen svou matkou v prapodivném snu. Po uzdravení se Hiro vydává do Karnevalu a pomůže zastavit Samuela Sullivana.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Právý hrdina ktorý ako jediný verí vo svoje poslanie.Tak trochu rojko a mierne naivný ale klučový v celom seriály.

20.5.2013 | 12:40:05
TONYNKO

Tak toto je človek bez ktoreho by Hrdinovia nefungovali. Jataaaaaa.

17.10.2012 | 21:30:23
Nathanhero

supr

16.7.2011 | 16:44:55
2

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama