His Dark Materials (Jeho temné esence) S02E07: Æsahættr

S02E07: Æsahættr

S02E07: Æsahættr

Jak se všechny cesty sbíhají k Cittàgazze, je Lee odhodlán splnit svůj úkol bez ohledu na cenu, kterou za to musí zaplatit. Odpověď na otázku paní Coulterové je zodpovězena a Will přebírá plášť svého otce.

27.12.2020
4 696 000
46 minut

Info

Režie: Jamie Childs
Scénář: Jack Thorne

Upoutávky

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Foto: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Deevyx

Jsem rád, že jsem na tento seriál narazil, je to famózní a je škoda, že o tom neví tolik lidí, jak si seriál zaslouží. Poslední díl mě psychicky dostal, jsem zvědavý co bude dál. Těším se.

11.6.2021 | 17:42:34
Yalka

Lee Scoresby is not throwing away his shot ;-)

Pozor, v tomhle díle je potitulková scéna.

Povedená adaptace knihy (jejíž čtení jsem protrpěla a která se mi nelíbila), klobouk dolů, seriál příběhu hodně pomohl.

5.2.2021 | 18:08:50
Jiri007

Dobry díl, musim řict že je mi lito jak skončil Lee a John ale aspon zabili většinu vojaku z Magisteria ovšem nečekal jsem že Marissa bude chtit Lyru chranit potom co ji udělala ale jsem rad že se o ni pořad stara a to jak ji ma v cestovnim kufru to je fakt vynalezave a kdo vi kam ji veze jinak jsem zvědav co čeka Willa a Mary ted a jsem zvědav jestli Asriel uspěje ve sve valce proti Magisteriu.

13.1.2021 | 23:50:11
captain

To se dalo čekat. Dobří se musí obětovat, nojo, tak už to chodí. A kruh se pomalu uzavírá a všechno to do sebe zapadá. Matka Lyry byla dnes otravnější než jindy…

9.1.2021 | 12:11:10
Milano33

Priateľské púto medzi Lyrou a Willom je jednoducho prekrásne, každý jeden rozhovor medzi nimi ma zasiahol. Aj napriek ich úchvatnom výkone vo vzduchu, sa Lee a Jopari stále nezbavili Magisteria. Preto sú nútený sa rozdeliť. Prestrelka bola skutočne dychberúca a Scoresby sa bránil do posledného náboja. Žiaľ, nakoniec padol v boji pre vec, v ktorú zo srdca veril, zomrel za Lyru :(. Ani Serafina nedokázala zvrátiť priebeh tejto bitky, keďže sa tam nedostala v čas. Chudák Lee, bolo mi ho nesmierne ľúto, jeho smrť ma silne zasiahla :'(. Stretnutie otca so synom a matky s dcérou bolo tiež plné emócií. Joperi prežil svoje posledné chvíle s Willom, ktorý niesol ťažko stratu svojho otca, ktorého len teraz získal. Zatiaľ čo Marisa unáša bezbrannú Lyru. A Asrielova reč na konci bol neskutočne epická!

9.1.2021 | 10:09:27
Poolverine

Slabota, sklamanie.

překladatel
8.1.2021 | 19:54:44

His Dark Materials (Jeho temné esence)
89/100 - 79×

His Dark Materials(Jeho temné esence)

Hlavní hrdinka Lyra Belacqua žije v paralelním světě podobném tomu našemu. Vydává se na cestu, aby zachránila svého uneseného přítele a při této cestě zažije nejedno dobrodružství. Seriál je inspirován stejnojmennou knižní sérií Jeho temné esence.

VB | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | BBC One | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Tyler Howitt (Billy Costa), Ariyon Bakare (Carlo Boreal), James Cosmo (Coram van Texel), Clarke Peters (Dr. Carne), Nina Sosanya (Elaine Parry), Will Keen (Hugh MacPhail), Joe Tandberg (Iorek Byrnison), Lucian Msamati (John Faa), Andrew Scott (John Parry), Lin-Manuel Miranda (Lee Scoresby), James McAvoy (Lord Asriel), Dafne Keen (Lyra Belacqua), Anne-Marie Duff (Ma Costa), Ruth Wilson (Marisa Coulter), Lewin Lloyd (Roger Parslow)

Stav překladu

Nepřehlédněte

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Stanice vydala dokument o vytvoření světa His Dark Materials

Včera se stanice BBC One rozhodla vypustit do světa speciální dokument o vytváření první série His Dark Materials. Půlhodinový dokument objasňuje vše okolo seriálu. Například vytváření kostýmů a daemonů, jak Dafne jezdila na Iorekovi a mnoho dalšího.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců