His Dark Materials (Jeho temné esence)
87/100 - 102×

His Dark Materials(Jeho temné esence)

Hlavní hrdinka Lyra Belacqua žije v paralelním světě podobném tomu našemu. Vydává se na cestu, aby zachránila svého uneseného přítele a při této cestě zažije nejedno dobrodružství. Seriál je inspirován stejnojmennou knižní sérií Jeho temné esence.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sian Clifford (Agentka Salmakia), Amber Fitzgerald-Woolfe (Ama), Bella Ramsey (Angelica), Kate Ashfield (Atal), Kobna Holdbrook-Smith (Balthamos), Simon Harrison (Baruch), Tyler Howitt (Billy Costa), Ariyon Bakare (Carlo Boreal), James Cosmo (Coram van Texel), Clarke Peters (Dr. Carne), Lia Williams (Dr. Cooper), Nina Sosanya (Elaine Parry), Terence Stamp (Giacomo Paradisi),

Tony Costa

Tony Costa

Bratr Billyho a syn Ma Costy.

Sezóny 1
2019 - 2019

Základní informace

Syn Ma Costy, jehož démon se ustálil teprve nedávno. Jeho bratr byl unesen Vrahouny a on se ho snaží najít a zjistit, co s unesenými dětmi Magisterium dělá.

Tony je Bratr Billyho Costy, který byl unesen Vrahouny. Po té co pomohl před zachránit Lyru Belacqua před stejným osudem, se společně s kamarádem vloupal do bytu Marisy Coulter, aby získal informace o tom, kde je jeho bratr společně s ostatními dětmi. Bohužel on jako jediný vyvázl živý a vrátil se ke svým lidem. Díky němu se však Romuni vydali na sever děti zachránit. Jeho bratr Billy však už byl tou dobou oddělen od svého daemona a proto se s ním setkal naposledy po té, co ho Lyra našla v opuštěném rybářském městečku, před tím, než Billy zemřel.

Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Název pro první knihu, která je nazývána v ostatních zemích jako Nothern Lights, je v USA či v České republice zcela jiný. Proč se u nás jmenuje jako Zlatý kompas a někde jinde zase jinak, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Knihy

JEHO TEMNÉ ESENCEKNIHA PRACHU

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama