Katy Keene
67/100 - 11×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Chapter One: Once Upon a Time in New York

  S01E01: Chapter One: Once Upon a Time in New York

  Katy Keeneová se snaží zvládnout tlak ze svého zaměstnání v obchodním domě Lacy's a ze strany své náročné šéfové Glorie, která je legendární osobní nákupčí. Naštěstí pro Katy jí podporu dělá její dlouholetý přítel K.O. Kelly, jehož snem je stát se profesionálním boxerem a má pro Katy překvapení, které vůbec nečekala. Katyin spolubydlící a kamarád Jorge jde na konkurz na Broadway, ale nejde to tak, jak plánoval a proto zkouší jinou cestu, jak na sebe upoutat pozornost. Když se Katy setká se svou novou spolubydlící Josie, ihned ví, že se rychle stanou kamarádkami. Josie se seznamuje s hudebním producentem Alexanderem Cabotem, ale potíže nastanou, když se do toho vloží jeho sestra Alexandra. Po náročném dni se skupinka přátel, zahrnující i trendy ženu Pepper, sejde v jejich oblíbeném podniku U Mrzuté Molly, aby zhlédli Jorgeovo vystoupení, ve kterém se mění ve své alter ego Ginger, a aby viděli Katyin nový modní výtvor.

  6.2.2020
  619 000
  42 minut
 • S01E02: Chapter Two: You Can’t Hurry Love

  S01E02: Chapter Two: You Can’t Hurry Love

  Nad Katyiným osobním životem nyní visí otazník a zdá se, že o tom vědí naprosto všichni díky novinám, které přetiskly Peppeřin online sloupek, a nemůže se tomu vyhnout ani v práci. Josie si najde zaměstnání, aby mohla pomoct s placením účtů a k tomu ještě navíc práci v obchodě s deskami, o kterém se dozví, že nejspíš bude brzy zavírat. Josie ale dostane nápad, jak obchod udržet v provozu. Protože Jorgemu na jeho posledním konkurzu bouchly nervy, nachází se nyní na okraji broadwayské komunity. Po vyškemrání jednoho posledního konkurzu musí čekat na rozhodnutí, jestli roli získá, a mezitím se sám rozhodnout, zda nepřestat se svým vystupováním jako Ginger. Pepper docházejí peníze, ale nějak se jí podaří získat místo, kde si chce splnit svůj sen – otevřít si podnik Pepperárna.

  13.2.2020
  528 000
  42 minut
 • S01E03: Chapter Three: What Becomes of the Broken Hearted

  S01E03: Chapter Three: What Becomes of the Broken Hearted

  Mezi Katy a K.O. to není úplně nejrůžovější, tak se Katy snaží, ať je na Valentýna všechno perfektní, aby se vyhnula tomu, že mu neřekla o tom, že ji Gloria přinutila být v práci. K.O. se pokouší udělat něco hezkého pro spolubydlící, ale nakonec se to všechno zhorší. Josie a Alexander se sbližují, ale když Josie potká jiného začínajícího písničkáře, uvědomí si, že je třeba pozměnit jejich dynamiku. Jorge má tajný romantický vztah, ale když se onen dotyčný neukáže na jeho představení v Mrzuté Molly, Jorge si uvědomí, co musí udělat. Pepper se mezitím obrací na bývalou přítelkyni, slečnu Freesiaovou, aby jí pomohla s rychlým získáním peněz, avšak není hrdá na to, co pro to musí udělat.

  20.2.2020
  518 000
  42 minut
 • S01E04: Chapter Four: Here Comes the Sun

  S01E04: Chapter Four: Here Comes the Sun

  Katy se rozhodne vložit všechnu svou energie do práce, aby se tím vyhnula svému osobnímu životu, avšak netrvá dlouho, než se v práci opět dostane do komplikované situace. Aby ji napravila, získá pomoc od Pepper a společně vyhledají návrháře, který je klíčem k zachránění její práce. Jorge si mezitím klade otázky ohledně svého nového vztahu a Josie se postaví Alexandrovi a Xandře, díky čemuž bude mít navrch.

  27.2.2020
  451 000
  42 minut
 • S01E05: Chapter Five: Song for a Winter’s Night

  S01E05: Chapter Five: Song for a Winter’s Night

  Jelikož se chce Katy dostat na školu módy, ví, že potřebuje doporučení a proto se obrací na Glorii, která za to ale chce výměnou ty nejlepší šaty, čímž na Katy vyvíjí tlak. Polární vír přiměje lidi zůstat uvnitř, což způsobí, že mezi Josie a Pepper vzrůstá napětí a pohádají se, zatímco Jorge poruší to nejdůležitější z Katyiných pravidel. Josie je v rozpacích z nabídky, kterou jí předložil Alexanderův otec, obzvláště poté, co jí Alexander něco ukáže.

  5.3.2020
  475 000
  42 minut
 • S01E06: Chapter Six: Mama Said

  S01E06: Chapter Six: Mama Said

  Katy se snaží přenést přes K.O. a znovu se vrhá do práce, což vede k nepříjemné situaci s jejím klientem. Pepper se potýká s tím, co má za lubem, ale je překvapená, když místo toho obdrží jeden návrh. Jorge se dozvídá, že může přijít o své hvězdné místo v Mrzuté Molly kvůli vítězi v soutěži drag queens. Proto do soutěže přihlásí i Ginger a je překvapen reakcí své mámy. Josie je nervózní z příjezdu její matky, která míří do města, aby si poslechla její novou písničku a také se seznámila s Alexanderem.

  12.3.2020
  514 000
  42 minut
 • S01E07: Chapter Seven: Kiss of the Spider Woman

  S01E07: Chapter Seven: Kiss of the Spider Woman

  Gloria vyvíjí tlak na Katy, aby navrhla šaty, které by pro ni byly milníkem v její kariéře. Jorge chce posunout svou kariéru dál a rozhodne se udělat nové představení. Josie je rozčarovaná, že jí její nahrávka nic nového nepřináší. Pepper se mezitím obrací na Alexandera a Xandru kvůli investiční příležitosti.

  19.3.2020
  462 000
  42 minut
 • S01E08: Chapter Eight: It’s Alright, Ma (I’m Only Bleeding)

  S01E08: Chapter Eight: It’s Alright, Ma (I’m Only Bleeding)

  Všichni se vzpamatovávají z toho, co se stalo Jorgemu a Jorge nyní musí svému otci vysvětlit vše o Ginger. Katy soupeří o důležitý učňovský program, ale aby ho získala, musí splnit nemožný úkol, který zahrnuje Xandru. Skupina chce oslavit Peppeřiny narozeniny stejně jako v posledních letech, ale tento rok chce něco trošku jinak. Její plány jsou však překaženy slečnou Freesiaovou. Josie se mezitím nemůže dočkat, až se dostane její hudba do světa a rozhodne se za Alexovými zády natočit videoklip.

  26.3.2020
  454 000
  42 minut
 • S01E09: Chapter Nine: Wishin' and Hopin'

  S01E09: Chapter Nine: Wishin' and Hopin'

  Katy se s obtížemi potýká se svou novou pozicí a když ztrácí sebevědomí, obrací se na Glorii, která jí dá dobrou radu. Alex chce znovu dát dohromady Kočičky, ale jeho otec a Josie mají každý o této skupině jinou představu, kvůli čemuž musí Alex učinit těžké rozhodnutí. Jorge je rád, že může svést dohromady svého přítele a formující se přátelství se svým bývalým, ale vše se trochu zvrtne. Pepper je v online sporu, který by ji mohl připravit o všechno a je ohromena, když zjistí, s kým tento boj svádí.

  16.4.2020
  486 000
  42 minut
 • S01E10: Chapter Ten: Gloria

  S01E10: Chapter Ten: Gloria

  Když je podáno obvinění proti Glorii, snaží se Katy všemu přijít na kloub, ale místo toho objeví něco o své matce. Josie a nové Kočičky mají neshody a je na Josiině blízkém kamarádovi Kevinu Kellerovi, aby jí připomněl, že už nemusí být stejnou osobou jako dřív. Jorge dá Bernardovi zajímavý návrh do jejich vztahu, aby o něj nepřišel, avšak nejde to tak, jak doufal. Pepper začíná dohánět její minulost, což může ohrozit víc než jen její Pepperárnu.

  23.4.2020
  475 000
  42 minut
 • S01E11: Chapter Eleven: Who Can I Turn To?

  S01E11: Chapter Eleven: Who Can I Turn To?

  S narůstajícím tlakem ohledně galavečera je Katy sevřena mezi svými novými rolemi. Aby se prosadila, učiní riskantní návrh šatů a doufá, že se jí vyplatí, a k tomu všemu jí ještě přijde rozhodnutí z Parsonsu. Pepper se vydává do souboje se svým nepřítelem a snaží se upoutat pozornost na galavečeru propagováním Josie a Kočiček a také Pepperárny, ale to vše může dopadnout špatně, když se onen nepřítel dostane k Alexovi. Jorge si chce ujasnit, jak to s ním bude dál, avšak dozvídá se překvapivé informace o svých rodičích. K.O. požádá Katy o pomoc a nakonec se jí musí zastat, což může ohrozit její práci.

  30.4.2020
  401 000
  42 minut
 • S01E12: Chapter Twelve: Chain of Fools

  S01E12: Chapter Twelve: Chain of Fools

  Pepperárna se otevírá a Pepper je nadšená, že ji může ukázat Katy, Josie a Jorgemu. Josie si myslí, že má Pepper potíže a poví Katy a Jorgemu, co se opravdu děje, načež si začnou všímat, že tady něco nesedí. Katy se dozvídá znepokojivé informace o Guyově minulosti a musí se rozhodnout, jak se s touhle situací vypořádá. Jorge začíná s několika novými pracemi, aby pomohl rodičům s jejich finanční tísní.

  7.5.2020
  440 000
  42 minut
 • S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

  S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

  Katy začíná vidět věci jasněji a potřebuje Gloriinu pomoc, aby její plán vyšel, což ji dovede k nečekaným příležitostem. Dychtivá všechno napravit, Pepper se snaží udobřit se s Jorgem a Josie, ale také se musí pokusit nechat za sebou lidi ze své minulosti. Jorge pořádá shromáždění, aby zabránil prodeji budovy jeho rodičů, ale nemá ponětí, proti komu stojí. Josie se bojí o Alexandera a pro pomoc se obrací na někoho nečekaného.

  14.5.2020
  413 000
  42 minut

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama