Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

S02E05: Screw Endgame

S02E05: Screw Endgame

Během toho, co se Salvatorova škola připravuje na tancovačku ve stylu 80. let, se Hope a Lizzie ocitnou uvnitř nikdy nekončícího labyrintu a navíc jim je v patách jedna stvůra. Josie a Landon se mezitím rozhodují, zda posunout jejich vztah na novou úroveň. MG se obrací na Kaleba, aby mu poradil, co si má počít se Sebastianem. Rafael má potíže s přizpůsobením se starému životu na škole.

cz sk
14.11.2019
866 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mishska

Ta hra mě celkem nudila… a Josie s Landonem… OMG!! Já ho chci s Hope!

31.3.2020 | 14:39:34
piperw

Ten konec super. Hra mně moc nebavila, ale jak se vrátili, tak se to rozjelo

19.2.2020 | 15:52:13
Jiri007

Dobrý díl, musim říct že Lizzie a Hope byly fakt skvěly tym a to jak Lizzie na ni hned vybali vztah Landona a Josie tak to fakt nemělo chybu, a musim řict že jsem nečekal že Josie patři k těm co byla pro Alaricovo vyhozeni, a musim říct že scena mezi Alaricem a Vardemusem byla fakt dobrá, a to jak se Sebastian probral to fakt nemělo chybu, kdo vi jestli ted bude dělat menši neplechy MGmu a Kalebovi, a ta scena mezi Landonem a Josie jak nebyl připraveny to bylo fakt vtipne, a ten konec jak se Vardemus přeměnil na Clarka tak to jsem teda fakt nečekal, myslel jsem že Vardemus je machr a frajer a ne že ma magicky prsten, jsem zvědav na jeho plan.

redaktor
15.1.2020 | 12:18:24
AmandaClark

Lizzie 100 bodov! :) A ten záver wow…

23.11.2019 | 21:01:43
Venda5N

Jak jsem Lizzie nesnášela, tak teď jí miluju! Je skvělá a Jossie se pomalu mění v Kaie…

18.11.2019 | 19:11:08
bloody_maniac

hizzie

16.11.2019 | 15:29:58

Stav překladu

Epizoda S04E20: Just Don't Be a Stranger, Okay?

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama