Life Sentence Epizody - Sezóna 1

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Pilot

  S01E01: Pilot

  Stella strávila posledních osm let s myšlenkou, že umře. Nyní ale zjišťuje, že její rakovina byla vyléčena a musí tak čelit následkům za činy, které v posledních letech udělala. Zjišťuje, že její rodina není tak perfektní, jak se na první pohled zdá, a každý před ní skrýval své vlastní problémy. Jelikož Stellu čeká nějaká budoucnost, tak se musí naučit, jak žít svůj život a pomoct těm, kteří se o ni starali.

  7.3.2018
  670 000
  41 minut
 • S01E02: Re-Inventing the Abbotts

  S01E02: Re-Inventing the Abbotts

  Když se u Stelly a Wese doma objeví lidé z imigračního úřadu, uvědomují si, že musí oba hájit jejich sňatek, aby nebyl Wes deportován zpět do Londýna. Peter a Ida se rozhodují, že prodají dům, ale Peter je nakonec na vážkách. Stella pomáhá Aidenovi dojít zodpovědnosti a přestat se vyhýbat realitě. Elizabeth má spisovatelský blok. Naštěstí má Stella řešení, jak jí pomoct, avšak Diego není z jejího nápadu nadšen.

  14.3.2018
  560 000
  42 minut
 • S01E03: Clinical Trial and Error

  S01E03: Clinical Trial and Error

  Stella začíná s dobrovolnou prací, kde pomáhá pacientům s jejich problémy. Dozvídá se, že dívka jménem Sadie nemá nikoho, kdo by se jí zastal. Stella jí radí, aby podstoupila léčbu, která jí samotné pomohla, avšak dozvídají se, že tato metoda léčení již skončila. Wes se stará o Diegovy děti, ale jedno z nich onemocní, a proto Ida nabízí svou pomoc. Aiden se snaží pomoct otci překonat jeho konec vztahu s Idou.

  21.3.2018
  490 000
  42 minut
 • S01E04: How Stella Got Her Groove On

  S01E04: How Stella Got Her Groove On

  Když se Stella přihlašuje na manažerskou pozici, dozvídá se další tajemství o její minulosti, díky čemuž musí vyřešit, co chce se svým život opravdu podniknout. Wes si uvědomuje, že potřebují se Stellou peníze, a proto pracuje na tajném projektu, což zneklidní Stellu. Dům je prodaný a Peter a Aiden se nacházejí v zajímavé životní situaci. Aiden je připraven začít s rolí otce, ale dozvídá se šokující novinky, které všechno mění.

  28.3.2018
  400 000
  42 minut
 • S01E05: Wes Side Story

  S01E05: Wes Side Story

  Stella má pocit, že by se měli s Wesem vrátit zpátky k romantice, avšak vše se mění, když má Wes nečekanou návštěvu. Aiden je rozpolcený, jelikož neví, zda by měl či neměl otci říct pravdu o ženě, se kterou randí. Ida se vyrovnává s Peterovým novým vztahem, což způsobí problémy v jejím vlastním životě.

  4.4.2018
  440 000
  42 minut
 • S01E06: Who Framed Stella Abbott?

  S01E06: Who Framed Stella Abbott?

  Stella a Wes se domluví, že si budou říkat už jen pravdu, ale problém nastane, když přijde řeč na doktora Granta. Stella pomáhá Aidenovi se získáním práce v kavárně, ale brzy si uvědomí, že má Aiden něco za lubem. Když Stella žádá Wese a zbytek rodiny o pomoc, tak se všichni dohodnou, že si musí Aiden vyřešit své záležitosti sám. Mezitím se Lizzie a Diego snaží vrátit vše do normálu.

  27.4.2018
 • S01E07: Our Father, The Hero

  S01E07: Our Father, The Hero

  Aiden čelí narůstajícímu problému, ale věří, že ho Peter udrží od potíží. Stella neví, zda říct Aidenovi pravdu o tom, kdo předal informace policii. Wes není nadšený, když narazí v baru na doktora Granta, který zde předvádí vystoupení. Lizzie a Diego přemýšlejí, zda vybrali svým dětem ty správné školní aktivity.

  4.5.2018
 • S01E08: Sleepless Near Seattle

  S01E08: Sleepless Near Seattle

  Stella se ocitá na výletě s doktorem Grantem a Sadie, aby pomohli Sadie dostat se na léčbu. Zatímco je Stella pryč, obdrží Wes telefonát od své bývalky, která má pro něj pracovní nabídku. Peter a Aiden se snaží zjistit, co můžou mezi sebou považovat za normálnost a Aiden nečekaně objevuje nového přítele. Lizzie a Diego se dozvídají, že je jejich syn na škole šikanován, kvůli čemuž musí Diego odhalit svou novou stránku.

  11.5.2018
 • S01E09: What To Expect When You're Not Expecting
 • S01E10: The Way We Work
 • S01E11: Frisky Business
 • S01E12: Love Factually
 • S01E13: Then and Now

  S01E13: Then and Now

  Finále první série.

  15.6.2018

Stav překladu

Epizoda S01E05: Wes Side Story

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravují: @JudyVolf a @Zuzi.K

Přečasy má na starost: @tominotomino

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. O tomto díle můžete diskutovat v našem fóru.

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Aktuality

Life Sentence se přesouvá na pátek

Life Sentence se přesouvá na pátek

Stanice The CW dělá změny. Od 27. dubna se Life Sentence přesouvá na páteční večery. Poslední středeční epizoda nás čeká 4. dubna a o dva týdny později se v tomto časovém slotu představí závěrečná série The Originals, která se tak přesouvá z původně plánovaných pátečních večerů na ty středeční.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny