Lost (Ztraceni) Ana Lucia Cortez

Ana Lucia Cortez

Ana Lucia Cortez

ZNÁMÁ FAKTA

Ana-Lucia pracovala u policie v Los Angeles, když byla postřelena a potratila. Když se po léčení vrátila zpět k policii, jejím jediným cílem bylo najít toho, kdo to způsobil. To se podařilo, jenže bylo odhaleno, jakým způsobem to provedla a tak musela odejít, přestože její policejní velitelka byla zároveň její matkou. Ana-Lucia se posléze potloukala životem až náhodně narazila na Christiana Shepharda a souhlasila, aby se společně vypravili do Austrálie, kde potřeboval Jackův otec vyřídit nějaké záležitosti. Nepohodli se a Ana-Lucia od něj odešla (aniž by tušila že za pár dní zemřel).


NA OSTROVĚ

Ihned po havárii se stala Ana-Lucia nepsanou vůdkyní druhé skupiny, která se díky nájezdům ze strany Druhých stávala čím dál tím menší. Její vrozená nedůvěřivost stála také u konfliktu se zajetím Sawyera a dalších po havárii voru, kdy byli omylem považováni za Druhé. Celá záležitost se poté vyřešila a druhá skupina se vydala do tábora prvních, těsně před setkáním Ana-Lucia zahlédla někoho v džungli a vystřelila v domnění, že jsou to Druzí. Jenže to byla Shannon a její nešťastná smrt udělala z Anu-Lucii mezi ostatními vyhnance. To jí svedlo později dohromady se Sawyerem, se kterým se vyspala, ovšem jen proto, že chtěla zbraň použít na zabití tehdy již zajatého Bena, což ale nedokázala to. Brzy poté ji zastřelí Michael, když chce osvobodit Bena.

DABING

Vanda Hybnerová

Film: Divoké včely

Divadlo: Švandovo divadlo, Divadlo v Celetné

Dabing: Valerie (Sabrina), Brenda (Odpočívej v pokoji)

Apolena Veldová

Divadlo: Švandovo divadlo, Národní divadlo

Dabing: Odložené případy (Lilly Rush)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Nádherná a zároveň badass Ana Lucia.

12.10.2020 | 21:56:44
Len_LenKa

Od začiatku ma len vytáčala, jej správanie mi liezlo na nervy, potom čo postrelila Shanon som mala chuť ju roztrhať…časom mi však prestala vadiť a asi som ju začala mať rada :) (svojská to žena) Na vonok silná, vo vnútri nevyrovnaná. Škoda však, že nemala šancu ukázať viac.

10.6.2017 | 7:48:34
Pepe II Dragon

Celkom zaujímavá postava škoda len že zomrela skôr ako sa stihla viac vyprofilovať.

29.2.2012 | 23:47:07

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři