Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Ana Lucia Cortez

Ana Lucia Cortez

Bývalá policista a vůdkyně přeživších z druhé části letadla.

Sezóny 4
2005 - 2010

Známá fakta

Ana Lucia pracovala u policie v Los Angeles, když byla postřelena a potratila. Když se po léčení vrátila zpět k policii, jejím jediným cílem bylo najít toho, kdo to způsobil. To se podařilo, jenže bylo odhaleno, jakým způsobem to provedla, a tak musela odejít, přestože její policejní velitelka byla zároveň její matkou. Ana Lucia se posléze potloukala životem, až náhodně narazila na Christiana Shepharda a souhlasila, aby se společně vypravili do Austrálie, kde potřeboval Jackův otec vyřídit nějaké záležitosti. Nepohodli se a Ana Lucia od něj odešla (aniž by tušila že za pár dní zemřel).

(Ana Lucia je rozená vůdkyně. Foto: ABC)

Na ostrově

Ihned po havárii se stala Ana Lucia nepsanou vůdkyní druhé skupiny, která se díky nájezdům ze strany Druhých stávala čím dál tím menší. Její vrozená nedůvěřivost stála také u konfliktu se zajetím Sawyera a dalších po havárii voru, kdy byli omylem považováni za Druhé. Celá záležitost se poté vyřešila a druhá skupina se vydala do tábora prvních, těsně před setkáním Ana Lucia zahlédla někoho v džungli a vystřelila v domnění, že jsou to Druzí. Jenže to byla Shannon a její nešťastná smrt udělala z Any Lucie vyhnance. To jí svedlo později dohromady se Sawyerem, se kterým se vyspala, ovšem jen proto, že chtěla zbraň použít na zabití tehdy již zajatého Bena, což ale nedokázala. Brzy poté ji zastřelí Michael, když chce osvobodit Bena.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sokar

Potesilo ma, ked sa zrovna Michelle objavila v serialy, proste dalsia pekna zena na obrazovke. Skoda ze to trvalo tak kratko

30.3.2021 | 9:58:52
Milano33

Nádherná a zároveň badass Ana Lucia.

12.10.2020 | 21:56:44
Len_LenKa

Od začiatku ma len vytáčala, jej správanie mi liezlo na nervy, potom čo postrelila Shanon som mala chuť ju roztrhať…časom mi však prestala vadiť a asi som ju začala mať rada :) (svojská to žena) Na vonok silná, vo vnútri nevyrovnaná. Škoda však, že nemala šancu ukázať viac.

10.6.2017 | 7:48:34
Pepe II Dragon

Celkom zaujímavá postava škoda len že zomrela skôr ako sa stihla viac vyprofilovať.

29.2.2012 | 23:47:07

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama