Lost (Ztraceni) Anthony Cooper

Anthony Cooper

Anthony Cooper
Sezóny 4
2005 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Cooper byl známý podfukář, který spáchal několik zásadních zločinů – jeho přezdívky byly také Alan Seward, Ten McLaren, Tom Sawyer nebo Louis Jackson. Kdysi také pod přezdívkou Sawyer nepřímo způsobil smrt rodičů Jamese „Sawyera“ Forda, když jeho matku obral o všechny peníze. O svého syna se Anthony Cooper nikdy nestaral, setkali se až když byl Locke dospělý. Cooper se o něj začal starat – potřeboval jeho ledvinu pro transplantaci. Když dosáhl svého, Locka opět opustil, což jeho syn těžce snášel. Jejich spory došly až tak daleko, že když mu Locke vyhrožoval, Cooper ho při rvačce vyhodil z okna a způsobil mu tak jeho upoutání na vozík.


NA OSTROVĚ

Na ostrově se Cooper poprvé objevil až coby zajatec Druhých. Locke ho nedokázal zabít, ačkoli mu to Ben nabízel, to se povedlo, až když Locke přivedl Sawyera a ten se dozvěděl jeho pravou identitu. Sawyer ho poté uškrtil řetězem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brutaleric

Záporák, který dostal co si zasloužil. Ovšem byl jsem docela v šoku, když jsem zjistil, že Lockův otec zničil Jamesovo dětství. James se nakonec své pomsty dočkal, ta scéna byla bravurní.

8.12.2019 | 0:34:20
Honzyik

rvvv

31.1.2014 | 19:35:36
Pepe II Dragon

Prvý vyslovene h*jzel s ktorým sa v seriály stretnete.(a jeden s tých najhorších,bez charaktérna sv*ňa.)

29.2.2012 | 23:06:55

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři