Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Anthony Cooper

Anthony Cooper

Muž, který způsobil velké trable Sawyerovi a Lockeovi.

Sezóny 4
2005 - 2010

Známá fakta

Cooper byl známý podfukář, který spáchal několik zásadních zločinů – jeho přezdívky byly také Alan Seward, Ten McLaren, Tom Sawyer nebo Louis Jackson. Kdysi také pod přezdívkou Sawyer nepřímo způsobil smrt rodičů Jamese Forda, když jeho matku obral o všechny peníze. O svého syna se Anthony Cooper nikdy nestaral, setkali se až když byl Locke dospělý. Cooper se o něj začal starat – potřeboval jeho ledvinu pro transplantaci. Když dosáhl svého, Lockea opět opustil, což jeho syn těžce snášel. Jejich spory došly až tak daleko, že když mu Locke vyhrožoval, Cooper ho při rvačce vyhodil z okna a způsobil mu tak jeho upoutání na vozík.

(I Cooper se nakonec objevil na ostrově. Foto: ABC)

Na ostrově

Na ostrově se Cooper poprvé objevil až coby zajatec Druhých. Locke ho nedokázal zabít, ačkoli mu to Ben nabízel, to se povedlo, až když Locke přivedl Sawyera a ten se dozvěděl jeho pravou identitu. Sawyer ho poté uškrtil řetězem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brutaleric

Záporák, který dostal co si zasloužil. Ovšem byl jsem docela v šoku, když jsem zjistil, že Lockův otec zničil Jamesovo dětství. James se nakonec své pomsty dočkal, ta scéna byla bravurní.

8.12.2019 | 0:34:20
Honzyik

rvvv

31.1.2014 | 19:35:36
Pepe II Dragon

Prvý vyslovene h*jzel s ktorým sa v seriály stretnete.(a jeden s tých najhorších,bez charaktérna sv*ňa.)

29.2.2012 | 23:06:55

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama