Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Ethan Rom

Ethan Rom

Člen Druhých, který se vydává za pasažéra letu číslo 815.

Sezóny 5
2004 - 2010

Známá fakta

První z Druhých, který se kdy objevil na plátně. Mezi Druhými patřil mezi středně postavené. Ethanovi rodiče patřili k vedení Dharmy a syn se jim narodil na ostrově koncem 70. let. Podle všeho vystudoval medicínu. Po vyvraždění Dharmy se přidal ke Druhým. Anagram jeho jména zní „Other Man“ (jeden z Druhých).

(Ethan byl brutální doktor. Foto: ABC)

Na ostrově

Nejdříve se vetřel mezi přeživší a vydával se za jednoho z nich, poté unesl Claire a v laboratoři jí prováděl určité lékařské zákroky. Když Claire uprchla, vyhrožoval přeživším. Zmlátil Jacka, Charlieho málem zabil, za oběť mu padl Scott. Byl zastřelen Charliem coby odveta za útok Claire.

Budoucnost

V alternativní realitě je Ethan naprosto normálním ženským lékařem v Los Angeles. Ošetřuje těhotnou Claire, která se zhroutí po zjištění, že pár, s nímž byla dohodnuta na adopci, si její dítě nemůže vzít.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Moc se toho o něm nedozvíme…

12.1.2019 | 0:24:23

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama