Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Nikki Fernandez

Nikki Fernandez

Paulova přítelkyně, která chce své diamanty.

Sezóny 1
2006 - 2007

Známá fakta

Nikki byla herečkou, která jako vedlejší postava účinkovala v seriálu jménem Exposé. Nikki žila s producentem seriálu, Howardem Zuckermanem, ale jen naoko. Ve skutečnosti chystali s Paulem, jejím skutečným přítelem, na Zuckermana podvod. To se jim povedlo, když Paulo otrávil Zuckermana jídlem, společně mu poté ukradli diamanty v hodně 8 miliónů dolarů. Na palubě cestovali ze Sydney, aby utekli podezření.

(Nikki a Paulo se často hádali kvůli diamantům. Foto: ABC)

Na ostrově

Na ostrově se stýkala nejvíce s Paulem, ale především proto, aby z něj dostala, kam se poděly diamanty. Paulo jí zatajil, že diamanty už dávno našel, což se později ukázalo jako jádrem jejich sporu. Proti Paulovi následně použila jedovatého pavouka od dr. Arzta, jenže sama na to doplatila a pavouci kousli také ji. Když to ostatní zjistili, v domnění, že jsou mrtví, je začali pohřbívat. Jenže oni byli jen dočasně paralyzováni, to už ale nikdo nezjistil, a tak spolu s Paulem byli zaživa pohřbeni.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama