Lost (Ztraceni) Penelope Hume

Penelope Hume

Penelope Hume
Sezóny 5
2006 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Penelope pochází z bohaté rodiny, jejím otcem je Charles Widmore, zakladatel a vlastník Widmore Corporation. Penelope chodila s Desmondem dva roky, ale jejich vztah se snažil její otec překazit, Desmond pro něj nebyl dost dobrý. Ať už byla pozdější manipulace s časovými liniemi ze strany Desmonda jakákoliv (tzn s Penny se rozešel v dobrém či zlém), Penny ho zřejmě nikdy nepřestala milovat a proto se také ho snaží po jeho dávném zmizení při plavbě okolo světa za každou cenu najít.


NA OSTROVĚ

To ona spravuje a financuje polární stanici, která objevila poruchu v elektromagne­tickém poli způsobenou Lockem. Podařílo se jí také navázat „živé“ vysílání s podvodní stanici, kde chvíli mluvila s Charliem a přesvědčila se, že Desmond žije. Splní se jí také spojit se přímo s Desmondem, když jí zavolá z lodi. Poté se vydává pátrat po signálu z lodi a Desmonda s ostatními skutečně brzy nachází, když je ostrov „přesunut“ a loď útočníků zničena. Konečně se tak shledává s Desmondem.

BUDOUCNOST

S Desmondem žijí na Pennyině lodi Searcher. V roce 2005 se jim narodí syn Charlie. Poté, co si Desmond vzpomene na Faradayem upravenou minulost, začne mít Penelope obavy a chce od Desmonda slib, že se na ostrov nikdy nevrátí… Ocitne se ve smrtelném nebezpečí, když ji najde Ben Linus a chce ji zabít, aby se pomstil jejímu otci. Bena však osudově zdrží malý Charlie a následně jej zneškodní zraněný Desmond.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři