Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Penelope Hume

Penelope Hume

Desmondova velká láska.

Sezóny 5
2006 - 2010

Známá fakta

Penelope pochází z bohaté rodiny, jejím otcem je Charles Widmore, zakladatel a vlastník Widmore Corporation. Penelope chodila s Desmondem dva roky, ale jejich vztah se snažil její otec překazit, Desmond pro něj nebyl dost dobrý. Ať už byla pozdější manipulace s časovými liniemi ze strany Desmonda jakákoliv (tzn. s Penny se rozešel v dobrém či zlém), Penny ho zřejmě nikdy nepřestala milovat, a proto se ho také snaží po jeho dávném zmizení při plavbě okolo světa za každou cenu najít.

(Penelope milovala Desmonda, i když podle otce neměla. Foto: ABC)

Na ostrově

To ona spravuje a financuje polární stanici, která objevila poruchu v elektromagne­tickém poli způsobenou Lockem. Podařilo se jí také navázat „živé“ vysílání s podvodní stanici, kde chvíli mluvila s Charliem a přesvědčila se, že Desmond žije. Podaří se jí také spojit přímo s Desmondem, když jí zavolá z lodi. Poté se vydává pátrat po signálu z lodi a Desmonda s ostatními skutečně brzy nachází, když je ostrov „přesunut“ a loď útočníků zničena. Konečně se tak shledává s Desmondem.

Budoucnost

S Desmondem žijí na Pennyině lodi Searcher. V roce 2005 se jim narodí syn Charlie. Poté, co si Desmond vzpomene na Faradayem upravenou minulost, začne mít Penelope obavy a chce od Desmonda slib, že se na ostrov nikdy nevrátí. Ocitne se ve smrtelném nebezpečí, když ji najde Ben a chce ji zabít, aby se pomstil jejímu otci. Bena však osudově zdrží malý Charlie a následně jej zneškodní zraněný Desmond.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama