Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Sun-Hwa Kwon

Sun-Hwa Kwon

Jinova manželka zapletená do intrik svého otce.

Sezóny 6
2004 - 2010

Známá fakta

Sun se narodila v rodině bohatého průmyslníka, pana Paika. To jí automaticky předurčovalo k tomu, aby si vzala stejně bohatého manžela, její otec jí vybral jistého Jaea Leeho. V pravý čas se ale ukáže, že ani on se nechce ženit pro peníze, a tak ze svatby sejde, Sun následně potkává Jina, do kterého se zamiluje a později se za něj provdá.

Po svatbě musí čelit tvrdé pravdě (Jin jí zatajil z jak chudých kořenů pochází) a vydírání (Jinova matka – o které on nemá tušení – se snaží rodinu Sun vydírat), musí tedy požádat otce o půjčku. Na oplatku její otec chce Jina pro své obchody. Sun později nelibě nese, jak se její manžel během práce změnil, a proto se rozhodne ho opustit. Učí se anglicky, ale naplánovaný útěk během obchodní cesty z Austrálie si nakonec rozmyslí.

Na ostrově

Svoji znalost angličtiny skrývá úspěšně až do té doby, kdy její manžel málem ve rvačce přijde o život. To, že se prozradí, ovšem způsobí jejich dočasné oddělení. Vrátí se k sobě až po Jinově strastiplné výpravě na voru, ukáže se také, že přes Jinovu minulou neplodnost je Sun překvapivě těhotná. Toto vyšetření vede Juliet a Sun se jí svěří s tím, že měla mimomanželský poměr a dítě nemusí být Jinovo. Dle vyšetření ale bylo dítě počato na ostrově a je tak skutečně Jinovo.

(Sun se na rozdíl od svého muže dokázala domluvit s ostatními trosečníky. Foto: ABC)

Během rozdělení se Sun přidá na Jackovu stranu, ale své rozhodnutí chce později změnit. Zabrání jí v tom ovšem Juliet, když prozradí Jinovi tajemství o vztahu Sun s Jaea Leeho. Krize je brzy zažehnána a oba jsou mezi prvními převezenými na loď. Jenže závěrečnou záchranu přežije pouze Sun a je smutkem šílená, že její muž pravděpodobně zahynul při výbuchu na lodi.

Budoucnost

Patří mezi tzv. „Oceanic 6“, tedy šestici lidí, kteří se oficiálně vrátili z ostrova. Když se jí narodí dcera, pojmenuje jí Ji Yeon. Žije jinak sama a stane se z ní velmi samostatná žena. Postaví se dokonce svému otci, když tajně koupí kontrolní balík akcií v jeho společnosti. Do souboje se také pustí s Widmorem. Nabízí mu spolupráci – chce zabít Bena.

Když se má téměř kompletní Oceanic 6 sejít v Los Angeles, přijede Sun na místo s pistolí, kterou jí někdo poslal, a pokusí se Bena zabít jako pomstu za smrt Jina. Ben ji však přesvědčí, že Jin žije. Sun se proto vrací na ostrov. Na rozdíl od většiny Oceanic 6 se ale nepřesune do minulosti. S Frankem se odděluje od ostatních trosečníků a vydává se hledat Jina. Christian Shephard jim sděluje, že před sebou mají dlouhou cestu – Jin žije v minulosti u Dharmy.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Sympatická.

12.10.2020 | 21:53:41
Pepe891

Patrila medzi hlavné postavy ale mne prišla dosť nevýrazna a myslím žeby seriál bez nej o veľa neprišiel.

21.5.2013 | 15:52:23
Pepe II Dragon

Zo začiatku som ju vyslovene nemusel ale potom som si ju celkom obľúbil.Dal bi som je oveľa viac keby bol iný system hodnotenia.

29.2.2012 | 23:58:41
Pepe II Dragon

Zo začiatku som ju vyslovene nemusel ale potom som si ju celkom obľúbil.

29.2.2012 | 23:57:06

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama