Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Woo-Jung Paik

Woo-Jung Paik

Sunin zámožný otec.

Sezóny 3
2005 - 2008

Známá fakta

Pan Paik je otec Sun a tchán Jina. Řídí společnost Paik Heavy Industries podnikající v oblasti těžkého průmyslu a strojírenství a s napojením na jiné společnosti jako Hanso Foundation nebo Widmore Corporation.

Svoji dceru Sun chtěl původně provdat za syna jiného bohatého podnikatele jménem Jae Lee, ale nakonec svolil, aby si ji vzal Jin, původem chudý vesničan. Jina poté zaměstnal ve svém podniku a nechal ho vykonávat pro něj jistou špinavou práci. Nechal také nařídit popravu Jaea Leeho, když se dal po letech dohromady se Sun, ale Jin tuto špinavou práci nedokončil a nechal Jaea jít.

(Pan Paik byl velmi vlivný člověk. Foto: ABC)

Budoucnost

Po návratu Sun z ostrova čelí nepříjemnému překvapení – někdo odkoupil kontrolní balík jeho společnosti. Později se ukáže, že to byla Sun, která svého otce obviňuje z nekalých praktik.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama