Lucifer
93/100 - 351×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Epizody - Sezóna 4

 • S04E01: Everything's Okay

  S04E01: Everything's Okay

  Měsíc po smrti Caina a Charlotte se Lucifer utápí v depresích a přemýšlí o tom, jak Chloe vzala jeho velké odhalení. Ta totiž odjela na dovolenou a nedala o sobě vůbec vědět. Teď se vrací a vrhá se rovnou do práce, jelikož vražd je v Los Angeles stále dost. K Luciferovu překvapení Chloe reaguje jinak, než čekal.

  8.5.2019
  49 minut
 • S04E02: Somebody's Been Reading Dante's Inferno

  S04E02: Somebody's Been Reading Dante's Inferno

  Chloe se během svého volna potkala s otcem Kinleym, který je odborníkem na Ďábla. Ten ji přesvědčil, že Lucifera musí poslat zpět do Pekla. Amenadiel se dozvídá překvapivou zprávu a Maze chybí Trixie. Chloe s Luciferem vyšetřují vraždu na koncertním pódiu.

  8.5.2019
  50 minut
 • S04E03: O, Ye Of Little Faith, Father

  S04E03: O, Ye Of Little Faith, Father

  Otec Kinley navštíví Lucifera a aby podkopal už tak nejistý vztah mezi ním a Chloe, řekne mu, že Chloe se pokusí ho poslat zpět do Pekla. Amenadiel učiní Lindě vzhledem k jejich jistý návrh. Lucifer se snaží s Chloe něco vytáhnout a dát ij šanci mu říct pravdu.

  8.5.2019
  50 minut
 • S04E04: All About Eve

  S04E04: All About Eve

  Lucifer v Luxu narazí na Eve. Ta do Los Angeles přiletěla letadlem, ve kterém se následně stala vražda a krádež. Eve je následně kvůli ukradenému náhrdelníku napadena, ale Lucifer jí zachrání. Chloe s Danem jdou stejně jako Lucifer s Eve po podezřelém, který Luciferovi dluží laskavost. Eve přiznává, že přišla na Zemi kvůli Luciferovi a Lucifera políbí, což vidí Chloe. Linda s Amenadielem se bojí, kým jejich dítě bude.

  8.5.2019
  49 minut
 • S04E05: Expire Erect

  S04E05: Expire Erect

  Lucifer souhlasí, že s Chloe vyřeší ještě jeden případ, ale jen proto, aby se mu povedlo tuto kapitolu uzavřít. Ella se dozvídá o Eve, která je jí proti její vůli sympatická. Podezřelý z vraždy vezme všechny v Luxu včetně Eve, Elly a Lucifera jako rukojmí. Lucifer se snaží zachránit situaci, ale v přítomnosti Chloe je smrtelný.

  8.5.2019
  51 minut
 • S04E06: Orgy Pants To Work

  S04E06: Orgy Pants To Work

  Eve se spřátelí s Maze. Štve jí, že Lucifer pořád spolupracuje s policií. Chloe se nelíbí jeho staronový životní styl. Vyšetřování vraždy je zavede do nudistické osady v Malibu. Eve má na Lucifera stále více špatný vliv, ten neváhá spáchat zločin, aby se pomstil. Na scéně se objevuje anděl Remiel, který cítí, že by se mělo narodit andělské dítě, které chce hned po porodu odnést do nebe.

  8.5.2019
  51 minut
 • S04E07: Devil Is As Devil Does

  S04E07: Devil Is As Devil Does

  Amenadiel bojuje s Remielem a nakonec ho porazí. Maze je vůči Lindě stále více ochranářská. Dan podezřívá Lucifera, že zmrzačil podezřelého z vraždy, který se ke všemu přiznává. Lucifer málem napadne dalšího podezřelého, ale Chloe ho uklidní. Trixie se staví za Luciferem a nezdá se jí Eve. Chloe navštíví Kinleyho ve vězení a ten jí poví o jistém proroctví, ve kterém Lucifer na Zemi přinese zlo, jakmile se setká se svou první láskou. Lucifer jde poprosit Lindu o pomoc, jelikož má problém se svými křídly.

  8.5.2019
  49 minut
 • S04E08: Super Bad Boyfriend

  S04E08: Super Bad Boyfriend

  Chloe řekne Luciferovi o proroctví a on se na základě toho rozejde s Eve, která to ale neakceptuje. Lucifer ji vezme za Lindou, ale sezení se nakoec vyvine úplně opačně, než chtěl. Amenadiel se rozhodne vychovat svého syna v nebi. Lucifer na sezení s Lindou zjistí, že trpí velkou sebenenávistí.

  8.5.2019
  52 minut
 • S04E09: Save Lucifer

  S04E09: Save Lucifer

  Lucifer zjišťuje, že se pomalu přeměňuje do své ďábelské podoby. Eve ho chce po rozchodu dostat zase zpět a má ji v tom pomoct Maze, která ji vezme na hon za zločincem. Chloe se snaží Lucifera přesvědčit, že za změnu jeho podoby může to, že se viní za hříchy lidí a měl by si odpustit. Eve unese Kinleyho a vymámí z něj proroctví, ale Maze jí řekne, že by se měla vzpamatovat, že ji Lucifer nemiluje. Linda porodí malého Charlieho, kterého pojmenují na počest Charlotte. Eve se nechtěně povede z pekla povolat démona a splnit tak proroctví.

  8.5.2019
  51 minut
 • S04E10: King of Hell?

  S04E10: King of Hell?

  Amenadiel chce odnést Charlieho do nebe. Démon Dromos, který posedl Kinleyho tělo vyvolá dalšího démona a společně zajdou za Luciferem a chtějí, aby se vrátil do Pekla a vládnul mu. Ten odmítá a Dromos přivolává další démony, kteří ohrožují město.

  8.5.2019
  56 minut

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama