Lucifer
93/100 - 350×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E05: The Murder of Lucifer Morningstar

S06E05: The Murder of Lucifer Morningstar

Lucifer odmítá uvěřit, že by byl schopný opustit svoji budoucí dceru, a upne se k náhradnímu vysvětlení: někdo ho musel zavraždit.

cz sk
10.9.2021
48 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Ella začíná zjišťovat, o co ve skutečnosti jde, na to se moc těším. :D

16.12.2021 | 20:38:43
Dominik.acham

Nechápu jak to může mít tak vysoké hodnocení. Tyto díly jsou oproti prvním 2 a 4. sérii úplný odpad. Pokud jde o samotný díl, tak Rory je nesympatická a otravná a Chloey ta už dosáhla samostatné úrovni otravnosti. Někdo vám totiž může vadit, pak váš někdo může vyloženě sr*t a pak je kategorie Chloey. To že je závislá na těch schopnostech bylo jasné už od začátku série. A ano sice má božský předmět, ale jak může v souboji porazit samotného vládce pekel? Od páté série až doposud dělají z Lucifera strašného slabocha a ubožáka, kterého vlastně každý porazí a nikdo z něj nemá strach. Už ať je konec série. Jediné co mě momentálně zajímá je Ella a a to, že asi zjistí totožnost Lucifera a ostatních. I když mi zatím vážně není jasné jak došla od spadlé žáby k tomu, že Lucifer je opravdu ďábel.

16.9.2021 | 17:33:56
Jiri007

Dobry díl, fakt jsem nečekal že Chloe je z budoucnosti a jak je vubec možne že Chloe a Lucifer maji spolu ditě ale bylo dobre jak si všichni zašli na terapii ale to že nevěřil sve dceři to bylo celkem logicke vzhledem k tomu jak na něj zautočila prvně při jejich setkani ale nečekal jsem že Chloe ta dyka tak ovlivni ale jsem rad že dostala možnost se rozloučit s Danem a Rory byla dobra jak mučila sve rodinne přislušniky a jsem zvědav co vypatra Ella.

14.9.2021 | 0:12:55
Milano33

Rodinné dráma vystriedalo komédiu. Rory a jej znalosť budúcnosti poriadne rozvírilo vody, čo Luciho docela dovádzalo k šialenstvu. Ako inak, Lucifer sa dosť svojským spôsobom chopil situácia a ihneď spravil ukvapené závery miesto toho, aby si priznal svoju vlastnú vinu a prijal zodpovednosť. Aj keď je to celom bizár takto riešiť budúce rodinné problémy a ani terapia príliš tomu nepomohla. Rory si takisto parádne vystrelila z Amenadiela, Maze a Eve, čo vznieslo trošku sviežeho humoru do tejto melodrámy. Bolo mi hneď zrejmé, že Chloe ukradla Azraelov plamenný meč. Sympatická mi bola aj tá myšlienka, že Ella príde na Luciferov a Amenadielov nebeský pôvod úplne sama prostredníctvom jej bujnej predstavivosti a zápalu ku konšpiračným teóriám. Však Ella je predsa nerdka, takže to celkom sedí.

12.9.2021 | 17:14:23
vencas01

Jsem jedinej kdo si všiml ze to jak jde lucik k tý zubařce tak cela ta budova je narážka a film Sněžní psy?

12.9.2021 | 17:13:01
captain

Aha, Rory je dcera Luciho a Chloe z budoucnosti. Nářez!

11.9.2021 | 10:20:51

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama