Lucifer
93/100 - 362×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E08: Save the Devil, Save the World

S06E08: Save the Devil, Save the World

Lucifer tvrdí, že je konečně připravený být Bohem, jenže jeho nefunkční křídla jsou zjevně proti. Linda se neochotně podělí o první verzi svojí knihy.

sk
10.9.2021
56 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Pohled Elly na letícího Amenadiela je naprosto boží :D

21.12.2021 | 1:14:40
Dominik.acham

Téma 6. série = srdceryvné scény, emoční výlevy, hroucení a řešení blbostí, které by se ani nemuseli řešit anebo by to šlo ve dvou větách. V tomto díle už mi vadila i moje oblíbená Ella, která celý díl řešila, že jí to nikdo neřekl (i když Lucifer ano). Chloey si taky splnila svoje a alespoň jednou (což je její minimum na díl) tu měla taky svůj emoční výlev. Pokud jde o samotného Lucifera tak ten už je jen karikaturou sebe sama. Momentálně neřeší jako předtím, jestli Chloey miluje či ne, ale jestli chce být Bohem či ne. Někdy ano a někdy ne. Jo a nikomu nepřišlo divné, že Linda jakožto terapeutka píše knihu o svém pacientovi? O pacientech nemá nikomu říkat žádné informace, natož o nich psát knihu. Navíc ona si tu knihu nechtěla nechat jen pro sebe, ona vyloženě řekla „až tu knihu vydám“.

26.9.2021 | 10:41:31
RagnarokCzD

Bylo to … milý. :D

Divný, ale milý.

16.9.2021 | 21:32:51
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak si všichni přečetli knihu od Lindy a něco se jim zamlouvalo a něco ne ale nejlepši byla Ella jak na všechno reagovala a jsem zvědav co zjistil Amenadiel proč se bliži konec světa.

redaktor
14.9.2021 | 11:36:32
Milano33

Keďže nám seriál Lucifer čochvíľa skončí, tak retrospektívna epizóda bola z môjho pohľadu vrelo vítaná. Trošku sme si tentokrát zaspomínali, pripomenuli si podaktoré zásadne a zlomové okamžiky, aby blížiace sa finále a spolu s nim i predikovaná apokalypsa získali väčšiu váhu a nový rozmer. Lucifer hoci má usadnúť na Nebeský trón, žiadne nanebovstúpenie sa nakoniec nekonalo. Lucimu sa totižto dostala do rúk biografická kniha o ňom samotnom, ktorej autorkou bola práve Linda. Prostredníctvom jednotlivých knižných pasáži dochádzalo k zaujímavým vsuvkám vrámci celého naratívu. Tvorcovia sa ideálne pohrali s príbehovou štruktúrou tak, aby sa na každú postavu a jej problém či rozpoloženie sústredil určitý blok. V tom smere išlo pre všetky zúčastnené postavy o silný emocionálny a psychický nápor.

13.9.2021 | 23:44:39
BuuxXxa

prva polovica 80%,casti, druha polovica 40%

12.9.2021 | 0:33:53
captain

Ella je pořád trochu naštvaná, že jí celou dobu „nic neřekli,“ Linda dá ostatním přečíst svoji nedokončenu knihu, čímž spustí de facto rekapitulaci celého seriálu, především momenty Luci and Chloe. Nářez!

11.9.2021 | 13:08:34
Dragon94

Tak už si všichni snad všechno vyříkali a můžeme se konečně soustředit na finále.

11.9.2021 | 10:29:04

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama