Lucifer Od Constantina k Luciferovi: Jeremy Davies přichází

Od Constantina k Luciferovi: Jeremy Davies přichází

Od Constantina k Luciferovi: Jeremy Davies přichází

Již příští týden si budeme moci ve druhém díle užít Jeremyho Daviese, který jistě není seriálovým fanouškům neznámý. Ale není jediným hostujícím hercem, který vám bude v této epizodě povědomý.


19 0
30.1.2016

Zatím to spíše vypadá, že se Davies objeví jen jako epizodní host. Zahraje si postavu jménem Nick Hofmeister. Spolu s ním v epizodě uvidíme také Roberta Ri'charda, a to jako Joshe Bryanta.

Jeremy Davies, Tom Ellis, Lesley-Ann Brandt a Robert Ri'chard. Foto: Fox


Roberta si můžete vybavit jako Jamieho z The Vampire Diaries či Masona z Veronicy Mars. V epizodních rolích se objevil také v CSI: NY, The Client List nebo Touched by an Angel. Jednu z hlavních rolí ztvárnil v seriálu Cousin Skeeter(1998–2001) a také One by One (2001–2006). Z jeho filmografie zmiňme Coach Carter a Muzeum voskových figurín.

To Jeremyho Daviese jste v nějakém seriálu zahlédli určitě. Fanouškům Lost není třeba představovat jeho roli Daniela Faradaye, těm Constantina zase Ritchieho Simpsona. V letech 2011–2015 se objevoval v Justified a znát ho budou i fanoušici Hannibala, kde si zahrál Petera Bernadoneho. Mezi jeho známé filmy patří The Million Dollar Hotel, Solaris, Dogville, Twister a Helter Skelter, kde svou tvář propůjčil Charlesi Mansonovi. Jeho nejnovější seriálovou rolí je Ephraim Knowles v minisérii Texas Rising.

Jeremy Davies jako Nick Hofmeister. Foto: Fox

Těšíte se na Jeremyho v druhé epizodě Lucifera?

Diskuze /1

theoriginalsfamily

uz se nemuzu dockat

30.1.2016 | 15:41:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E18: The Good, the Bad, and the Crispy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @Umpalumpa3, @LuAn, @suelin, @Sh3pp, @MadyDollar, @mychal29, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S02E18.HDTV.x264-SVA
  • S02E18.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S02E18.1080p.WEB­.DL.DD5.1.H.264­.DRACULA

Kdy vyjdou titulky?

Chcete-li podpořit překladatele Lucifera a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás