Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Další nominace pro Mad Meny

Další nominace pro Mad Meny

Další nominace pro Mad Meny

Mezinárodní tisková akademie oznámila své nominace pro 18th Annual Satellite Awards. Stanice AMC jich obdržela rovnou devět, z toho tři patřily právě Mad Menům.


1 0
19.12.2013

Spolu s Breaking Bad jsou Mad Meni nominováni na Nejlepší dramatický seriál a o první místo budou zápasit nejen mezi sebou, ale i se seriály Masters of Sex stanice Showtime, Rectify stanice Sundance Channel, House of Cards z Netlixu a The Americans stanice FX.

Ani v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli se Med Mani v zastoupení Jona Hamma Breaking Bad nezbaví, a tak spolu s Bryanem Cranstonem budou čelit Jeffovi DanielsoviThe Newsroom, Kevinu Spaceymu z House of Cards, Adenovi Youngovi z Rectify a Michaelovi Sheenovi z Masters of Sex.


V kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli budou proti stanou proti sobě rovnou tři herci stanice AMC. Za Mad Meny bude bojovat James Wolk, za Breaking Bad Aaron Paul a za seriál The Killing Peter Sarsgaard. Tuto trojici doplní Nikolaj Coster-WaldauGame of Thrones, Jimmy Smits ze Sons of Anarchy a Jon VoightRay Donovan.

Vyhlášení vítězů The Satellite Awards proběhne v neděli 23. února 2014.

Diskuze /1

marwin836

Za Mad Meny i Breaking Bad jsem moc rád, lepší seriály neznám.

21.12.2013 | 11:30:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás