Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Jon Hamm získal cenu televizních kritiků

Jon Hamm získal cenu televizních kritiků

Jon Hamm získal cenu televizních kritiků

Ze tří nominací nakonec získal seriál Mad Men cenu TCA za nejlepší herecký výkon v dramatu. Jon Hamm si tak za ztvárnění Dona Drapera v poslední sérii hlasitě řekl i o cenu Emmy.


6 0
9.8.2015

Asociace televizních kritiků rozdělila své ceny a výsledky by mohly částečně napovědět, jak dopadne v září udílení cen Emmy, na které jsou Mad Men nominovaní hned jedenáctkrát. Cenu za nejlepší dramatický seriál a seriál roku si sice odnesly The Americans a Empire, nicméně dostalo se alespoň na Jona Hamma, který byl oceněn za nejlepší herecký výkon v dramatickém seriálu. Cenu TCA získal Hamm už podruhé, poprvé byl oceněn za ztvárnění Dona Drapera v roce 2011.

Foto: Television Critics Association

Diskuze /1

Lucifrid

Jupí! Super fotka <3 Snad už ta Emmy vyjde, nebo mě naštvou!

webmaster
9.8.2015 | 13:50:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Mad Men a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás