Moon Knight
73/100 - 83×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

S01E06: Gods and Monsters

S01E06: Gods and Monsters

Na scénu se vrací Moon Knight, takže Marc, Steven a Chonsu musí spolupracovat, aby dokázali přemoci Amemait.

4.5.2022
43 minut

Základní info:

Režie: Mohamed Diab
Scénář: Jeremy Slater, Peter Cameron, Sabir Pirzada, Danielle Iman
Hrají: Oscar Isaac (Steven Grant), Oscar Isaac (Marc Spector), May Calamawy (Layla El-Faouly), Khalid Abdalla (Selim), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), Antonia Salib (Tveret), F. Murray Abraham (Chonsu), Saba Mubarak (Amemait), Ethan Hawke (Arthur Harrow), Díana Bermudez (Yatzil), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Disney+

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Jako celek dobrý! Do superlativů bych fakt nešel, k dokonalosti to mělo hodně daleko, ale fakt bavilo. Když pominu ty pasáže z léčebny, které často nedávaly moc smysl a bylo jich víc než bylo zdrávo, tak celkově fakt povedený seriál. Co je třeba hodně vyzvednout, je výkon Oscara Isaaca! Ten byl excelentní a svou dvoj/troj roli zvládnul naprosto bravurně.

Finále jako takové bylo fajn.

26.9.2022 | 22:48:41
Lucille33

Pozerám to asi každy deň pre mna to je 3 najlepši serial od marvel , ale ked čitam tieto komentare že je to blbosť , odpad, hanba neberiem vás nazor ale Oscar je ako herec milašik ked hra dve a až tri osoby jednom a ten oblek je tak segzi takže je to topka a bude to pokračovať :D

9.8.2022 | 15:46:52
RUNEE

Za mě nejlepší MARVEL seriál hned po Lokim.! A dost možná i moje nová nejoblíbenější postava MCU :D

18.6.2022 | 21:29:02
Basim

Dám dvě hvězdy finále dobrý ale ty tři epizody byli tak skoro zbytečný a nebo moc přeplácaný. Vůbec jsem to nechápal a nevěděl ani hlavu a patu. To byla vážná chyba u toho seriálu.

18.5.2022 | 22:03:39
tom99

Finále o poznání lepší a po prvních dvou epizodách možná jedna z nejlepších epizod. Ale stačí to? Určitě ne. Seriál lze označit za první velký přešlap Marvelu. Nepovedl se příběh a ani jako postavy. Je možná dobře, že to zatím nijak nepropojují se zbytkem MCU, protože tohle se zkrátka celé nepovedlo. Někdy bude lepší ty „mladé a nadané“ tvůrce nechat stranou a zase zapojit malinko té jistoty. Tohle je hrozně nevyrovnaný projekt a označovat ho jako Batmana světa Marvelu je úplně vedle.

webmaster, grafik
13.5.2022 | 20:52:04
Arihant

Dostali sme taky priemer, nebolo to celkom zle, ale ani nijak dobre.

11.5.2022 | 15:41:04
Spiker

Tvl ten konec byl tak vychtěný. Je to furt sedmička, ale hrozná chujovina a stokrát viděné téma s více osobnostmi.

10.5.2022 | 22:49:25
default

Z cele epizody nejvyzivnejsi byla potitulkova scena. Jinak cely serial by se dal stahnout do 3–4 epizod. Ale ta omacka kolem jeho „schizofrenie“ byla zapotrebi. Co uz, ale mohlo se to pojmout jinak nez tim fadnim obkecavanim, ktere zabilo drtivou vetsinu pribehu.

8.5.2022 | 1:36:39
Smrtihlav

Se zatnutými zuby přetrpíš 5 epizod, aby jsi v té 6 dostal finální bitku naservírovanou ve tmě, takže vidíš sotva 10% toho, co se tam děje? To musel vymyslet raketový inženýr, ty vole. Tenhle seriál byl velká ztráta času a já hlupák stará, hlava děravá, jsem stále doufal, že nebude, až do poslední chvíle. Hm, tak sbohem a díky za všechny ryby;-)

7.5.2022 | 20:29:42
witcherrr

Pro mě nejslabší Marvel seriál, výprava průměrná, charaktery mnohdy dost nelogické, snad jediná Harrow byl vpohodě.

Co se týče akce, ta byla meh, čekal jsem dospělejší Marvel seriál a místo toho jsem dostal opět PG +13, prostě absence krve mi chybí a působí to divně. Podobně jako nový Batman, veškeré rádoby brutální záměry jsou prostě mimo, kamera udělá cut či kouká úplně jinde..

7.5.2022 | 10:57:27
1

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama