Moon Knight
73/100 - 56×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Arthur Harrow

Arthur Harrow

Náboženský fanatik a charismatický vůdce kultu.

Sezóny 1
2022 - 2022

Arthur Harrow krysí býval avatárem egyptského boha Chonsua a držitelem titulu jeho pozemského bojovníka Moon Knighta. Harrow však časem ztratil víru ve svého boha, a tak ho opustil, a místo toho začal vyznávat Amemait. Následně proto vytvořil kult, který vyznával právě tuto nadpozemskou bytost, a stanovil si cíl ji přivést zpátky k životu.

Harrow je ve svém poslání odhodlaný. Stojí si zatím, že Chonsu je ten špatný a že by ho Amemait měla svrhnout. Chonsu se však rozhodne dělat vše, co může, aby ho zastavil, a tak na něj pošle svého pozemského bojovníka. Současným představitelem Moon Knighta se stane žoldák Marc Spector, který však trpí disociativní poruchou identity.


Fanatický Harrow se nejdříve snaží najít hrobku své paní, v čemž se mu Moon Knight snaží zabránit. Zároveň Harrow využije rozporuplnosti svého nepřítele a pokusí se ho získat na svou stranu tím, že mu poví, jak je Chonsu ve skutečnosti prohnilý. Jeho avatára se mu však nepodaří zlomit.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Parádny záporák.

webmaster
16.6.2022 | 17:56:10
Kubey

Po 4. epizóde môžem s kľudom napísať, že je to geniálna postava. Užívam si každú scénu s ním, je manipulatívny, ide si za svojim a to sa mi páči. Samozrejme za to môže výber herca, tu sa trafili parádne a dúfam, že ho v tomto seriáli nevidíme naposledy. Bola by ho škoda.

20.4.2022 | 21:04:22

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama