Moon Knight
73/100 - 56×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Layla El-Faouly

Layla El-Faouly

Archeoložka a manželka Marka Spectora.

Sezóny 1
2022 - 2022

Layla El-Faouly je archeoložka, která si jednoho dne vzala za muže žoldáka Marka Spectora. Ten ji původně kontaktoval kvůli tomu, aby jí pověděl pravdu o jejím zesnulém otci, ale netušil, že se do ní během toho zamiluje a vezme si ji. Původně spolu žili šťastně, ale později Marc chtěl, aby se rozvedli, a přestal reagovat na její telefonáty.

Layla se svého muže snažila najít, ale marně. Jednoho dne jí však konečně zvedne telefon, ale zjistí, že nemluví s ním, ale s jistým Stevenem Grantem, který vypadá přesně jako on. Layla si myslí, že to na ni Marc jen hraje, ale později zjistí, že její muž trpí disociativní poruchou identity.


Každopádně se přidá k jeho tažení proti Arthuru Harrowovi, kultistovi, který chce oživit egyptskou bytost Amemait. Během toho konečně zjistí pravdu o svém otci, a dokonce se i ona stane vyvolenou jedné egyptské bohyně, která z ní udělá superhrdinku Scarlet Scarab.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Obyčajná postava.

webmaster
16.6.2022 | 17:56:27
Kubey

Na začiatku mi veľmi nesedela, ale postupom času sa to zmenilo. Páči sa mi vzťah medzi ňou, Marcom a Stevenom.

20.4.2022 | 21:07:45
Edvin69

Připadá mi strašně tuctová, nudná a celkově nesympatická.

16.4.2022 | 20:15:52

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama