Moon Knight
74/100 - 60×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Bobbi Kennedy

Bobbi Kennedy

Jedna z předních členek Harrowova kultu.

Sezóny 1
2022 - 2022

Arthur Harrow si během svého kázání získal spoustu zapálených členů. Mezi ně jednoznačně patří i Bobbi Kennedy, profesně londýnská detektivka, která je jednou z jeho nejvěrnějších. Harrow si všiml její oddanosti, a proto se s ní často vybavuje a dává jí ty nejdůležitější ú­koly.

Jedním z nich je i konfrontace Stevena Granta, londýnského podivína, který se záhadným způsobem ocitl mezi Harrowem a jeho cílem. Bobbi nejčastěji spolupracuje se svým kolegou Billym Fitzgeraldem, který je taktéž londýnským detektivem.


Jakmile se kultistům podaří získat mocného skaraba, vydají se do Egypta, aby nalezli hrobku Amemait, kterou chtějí oživit. Během toho se jejich nepřítel Marc Spector ocitne na pokraji smrti, během čehož se objeví ve svém očistci, který představuje psychiatrickou léčebnu. Tu vede Dr. Harrow, přičemž Bobbi a Billy tu jsou jeho zaměstnanci.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nesympatická a hneď som na ňu zabudol.

webmaster
16.6.2022 | 17:58:32

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama