NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) Harmon Rabb jr.

Harmon Rabb jr.

Harmon Rabb jr.

Výkonný důstojník na USS Alegiance, bývalý soudní znalec JAG.

Sezóny 2
2019 - 2019

Harmon Rabb jr. je bývalý námořní poručík a momentálně slouží jako soudní znalec. Je to hlavní postava ze seriálu JAG. Během tohoto seriálu byl povýšen z poručíka až na kapitána a diváci se během vysílání dovídali útržky z jeho námořní kariéry a osobního života.

Harm se objevil v posledních dvou dílech 10. řady NCIS: Los Angeles, kde sloužil jako výkonný důstojník na letadlové lodi USS Allegiance. Mac se také objevila ve finálovém díle. Když Harm odešel z Námořnictva a šel za Mac do San Diega, jelikož prohrál losování mincí, někdy v pozdějších letech byl znovu nucen nastoupit do služby, čímž jejich vztah skončil. Neviděli se poté devět let, než se znovu shledali během videokonference. Harm a Mac se osobně setkali v premiérovém díle 11. řady, kde se objali a později probírali jejich vztah bez nějakých závěrů.


Objevil se v dílech:

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Harmon a Sarah jsou prostě best!

2.6.2020 | 22:08:21

Stav překladu

Epizoda S13E01: Subject 17

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

NCIS: Los Angeles dosud neznalo svůj osud v příští seriálové sezóně na rozdíl od svých dvou sourozenců. Teď je ale jasné, že se i příští rok dočkáme Callenova týmu. A také nepřijdeme o své tři seriály ze světa NCIS, jelikož připravovaný seriál NCIS: Hawaii dostal zelenou.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás