S10E24: False Flag

S10E24: False Flag

Callen a Sam pracují s kapitánem Harmonem „Harm“ Rabbem jr. a snaží se na palubě USS Allegiance najít skupinu sympatizantů ISIS. A Hetty požádá svoji kamarádku, podplukovnici Sarah „Mac“ Mackenzieovou, aby jí pomohla získat informace od ruského diplomata.

sk
20.5.2019
5 280 000
43 minut

Základní info:

Režie: Christine Moore
Scénář: Kyle Harimoto
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), David James Elliott (Harmon Rabb jr.), Catherine Bell (Sarah ‚Mac‘ MacKenzieová), Erik Palladino (Vostanik Sabatino), Alyssa Diaz (Jasmine Garciaová), Sprague Grayden (Olivia Bairdová), Don Wallace (Frank Wallace), Tim True (Anton Yashnikov), Spencer Daniels (poddůstojník 2. třídy Vincent Davis), Faruk Amireh (Fadhil Sarraf) a Gil Birmingham (Steven Douglas), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Tak právě nám začíná nekonečná 4 měsíční doba čekání na další díl, paráda, stejně jako každou sérii :D

28.5.2019 | 19:36:58
captain

Aha. Tak už to chápu. To není jen hostování JAGu v NCIS LA, je to vlastně částečně navazující prolínací série epizod. K Davidu James Elliottovi alias Harmonu Rabbovi se dnes přidala jisté „bývalá“ kolegyně Catherine Bell jako Sarah MacKenzieová. Pěkné. Moc. Do toho se nám opět objevuje Hetty, také Sabatino ze CIA, nějaká ta zpackaná špionská operace, agenti přeběhli, ne teda?! A ISIS spolu s Iránem (taková blbost! Irán bojoval v Iráku a Sýrii proti ISIS a ISIL!!!) vyhlásí třetí světovou raketovým útokem na Izrael a Saudskou Arábii. Jo tak to určitě… Jinak velmi dobré. Bylo fajn opět vidět některé tváře. A opět pokračování příště. Takže na podzim. A zrovna v nejlepším, ostatně jako vždycky!

26.5.2019 | 20:03:15

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama