Shay Mosleyová

Shay Mosleyová

Výkonná asistentka ředitele NCIS u Tichomořských operací a nový supervizor Úřadu tajných operací.

Sezóny 2
2017 - 2018

Shay Lynn Mosleyová je výkonná asistentka ředitele NCIS u Tichomořských operací a po smrti Owena Grangera nový supervizor dohlížející na Úřad tajných operací.

V díle The Monster Mosleyová oddělila Callena od týmu a pomáhala mu s vyšetřováním vedeném ATF. Později Hetty odhalila týmu, že to je ve skutečnosti tajná mise za úkolem chytit pašeráka zbraní Spencera Williamse. Později Mosleyová přiznala Callenovi, že s Williamsem chodila před tím, než zjistila, že je to pašerák zbraní a mají spolu syna Derricka. Toho Williams vzala do Mexika, když utekl a ona ho pět let neviděla. Tým potom na WIlliamse zaútočí na letišti, ale tomu se podaří letadlem uletět do Mexika.


O měsíc později v díle A Line in the Sand Shay znovu otevření vyšetřování Williamse, aby našla svého syna. Nicméně během něho se s ní nepohodne Deeks a ona ho vyhodí a pošle zpátky do LAPD. Před tím než tým odletí do Mexika, Hetty zastaví letadlo a nechá Deekse nastoupit. Když přiletí do Mexika, zjistí, že Mosleyová také nechala poslat Harley Hidokovou, ale ta zmizela.

V díle Ninguna Salida Callen a Sam najdou spálené tělo, u kterého nelze rozpoznat, o koho se jedná. Později se týmu podaří vpadnout do Williamsova doma a zachránit Derricka. Kensi a Deeksovi se podaří dostat Derricka na místo, kde na něj čeká Mosleyová.

Během dílu To Live and Die in Mexico se Shay vrací do Mexika a zaútočí na Williamse a jeho muže v autě. Když zabije všechny jeho muže, přikáže Williamsovi stáhnout své lidi z nemocnice, kde její tým, ale on odmítne, takže ho zabije.

V díle Hit List zvláštní prokurátor John Rogers spustí vyšetřování chování týmu v Mexiku a zapojení Mosleyové. Mosleyová pošle Derricka se Samovým kamarádem ze SEALs na tajné místo. V díle Asesinos Mosleyová vyrazí dostat lidi, kteří na ni vypsali odměnu a později s týmem, když už bylo jasné, že sešla z cesty, připraví plán, kdy se rivalské klany navzájem zabijí. Po akci se ji jeden z přeživších pokusí zabit, ale Callenovi se ho podaří zabít dřív. Když se otočí zpátky, Mosleyová už tam není. Od té doby nebylo řečeno, kde se nachází.

Objevila se v dílech:

  • 9. ŘADA – Hlavní postava
  • 10. ŘADA – Hlavní postava (do 10. dílu)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama