S10E04: Hit List

S10E04: Hit List

Tým NCIS je v nebezpečí poté, co se jejich fotografie, stejně jako Mosleyové a jejího syna, objeví na seznamu cílů kartelu. A zástupce ředitele NCIS Louis Ochoa přijíždí se zvláštním prokurátorem Johnem Rogersem, aby Mosleyovou vyslechli ohledně mise v Mexiku mimo záznam.

sk
22.10.2018
8 350 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eric A. Pot
Scénář: R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Nia Long (Shay Mosleyová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Erik Palladino (Vostanik Sabatino), Jeff Kober (Harris Keane), Peter Jacobson (John Rogers), Sheila Cutchlow (Patricia Lexingtonová), Diana Lu (Madee), Saul Huezo (Pablo) s Esai Morales (Louis Ochoa) a Gerald McRaney (Hollace Kilbride), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Dobrý. Začátek jako Blindspot, jen bez tetování. Pak se z toho vyklube pomsta kartelů. Vypsání odměny na Mosley a Derrica. Takže pokračování „black ops in Mexico.“ Potom se objeví „Snider“ (Colony skončila), slyzák snad v každém vesmíru a seriálu. Pan prokurátor a bude vyšetřovat. Sice mu začátek hodně znepřijemnili, ale ten se nedá jen tak odradit. A po Hetty se slehla zem. No co z toho zas bude?!

29.10.2018 | 16:42:34

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama