S11E01: Let Fate Decide

S11E01: Let Fate Decide

Callen a Sam spolupracují s kapitánem Harmonem Rabbem jr., aby zadrželi špiony na palubě USS Allegiance. Hetty spolupracuje s podplukovnicí Sarah „Mac“ Mackenzieovou a snaží se zneškodnit raketový útok na Středním východě. A Kensi a Deeks jsou uvězněni v mobilní jednotce CIA v Iráku, když na ně začne útočit ISIS.

sk
30.9.2019
6 440 000
41 minut

Základní info:

Režie: Christine Moore
Scénář: Kyle Harimoto
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), David James Elliott (Harmon Rabb jr.), Catherine Bell (Sarah ‚Mac‘ MacKenzieová), Erik Palladino (Vostanik Sabatino), Alyssa Diaz (Jasmine Garciaová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Don Wallace (Frank Wallace), Natassia Halabi (agentka Mossadu Eliana Sapirová), Sara Amini (Laleh Ayariová), Ritesh Rajan (zástupce korunního prince Kamal) a Gil Birmingham (Steven Douglas), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Masakr mazec z minula pokračuje ve stejně velkém stylu. Good! TOP už jen za Mac a Harmona… k happyendům v čistě americké licenci se vyjadřovat netřeba. I tak líbilo, moc. Výborný rozjezd další sérky a důstojné dokončení z minula.

3.10.2019 | 13:52:06

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama