NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) S11E01: Let Fate Decide

S11E01: Let Fate Decide

S11E01: Let Fate Decide

Callen a Sam spolupracují s kapitánem Harmonem Rabbem jr., aby zadrželi špiony na palubě USS Allegiance. Hetty spolupracuje s podplukovnicí Sarah „Mac“ Mackenzieovou a snaží se zneškodnit raketový útok na Středním východě. A Kensi a Deeks jsou uvězněni v mobilní jednotce CIA v Iráku, když na ně začne útočit ISIS.

cz sk
30.9.2019
6 440 000
41 minut

Základní info:

Režie: Christine Moore
Scénář: Kyle Harimoto
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), David James Elliott (Harmon Rabb jr.), Catherine Bell (Sarah ‚Mac‘ MacKenzieová), Erik Palladino (Vostanik Sabatino), Alyssa Diaz (Jasmine Garciaová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Don Wallace (Frank Wallace), Natassia Halabi (agentka Mossadu Eliana Sapirová), Sara Amini (Laleh Ayariová), Ritesh Rajan (zástupce korunního prince Kamal) a Gil Birmingham (Steven Douglas), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Masakr mazec z minula pokračuje ve stejně velkém stylu. Good! TOP už jen za Mac a Harmona… k happyendům v čistě americké licenci se vyjadřovat netřeba. I tak líbilo, moc. Výborný rozjezd další sérky a důstojné dokončení z minula.

3.10.2019 | 13:52:06

Stav překladu

Epizoda S13E01: Subject 17

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

NCIS: Los Angeles dosud neznalo svůj osud v příští seriálové sezóně na rozdíl od svých dvou sourozenců. Teď je ale jasné, že se i příští rok dočkáme Callenova týmu. A také nepřijdeme o své tři seriály ze světa NCIS, jelikož připravovaný seriál NCIS: Hawaii dostal zelenou.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás