Sam Hanna

Sam Hanna

Člen vyšetřovacího týmu a expert na výbušniny.

Sezóny 13
2009 - 2022

Sam Hanna je ženatý s Michelle, bývalou agentkou CIA. Mají dvě děti – syna Aidena a dceru Kamran. Je velice hrdý na svého syna, který pokračuje v jeho stopách. Svou rodinu chrání před prací, aby se nedostali do nebezpečných situací. Ne vždy se to podaří.

Sam sloužil před vstupem do NCIS v americkém námořnictvu v jednotce Navy SEALs (Námořní, vzdušné a pozemní týmy Námořnictva Spojených států amerických). Jeho partner ve zbrani a přítel je G.Callen. Ze začátku měli problémy, protože Callen pracoval odjakživa sám, ale Sam vždy operoval v týmu. Po jejich sladění a společně vykonaných misí si vysloužil jeho důvěru. Stali se z nich dokonce jedni z nejlepších vyšetřovatelů, samozřejmě pod vedením Hetty.


Je velice souteživý. Má mnoho koníčků – box, sběr vinylu a starožitných automobilů. Nejvíce se bojí klaunů, dřevěných loutek a červů. Specializuje se na výbušniny a boj z blízka. Pro záchranu blízkých přátel a nevinných lidí je ochotný udělat cokoliv.

Sam prokazuje, že kdokoliv chce ublížit jeho rodině, skončí ve vězení, nebo mrtvý. Rodina je pro něj vším.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E06: Sundown

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama