Sam Hanna

Sam Hanna

Člen vyšetřovacího týmu a expert na výbušniny.

Sezóny 14
2009 - 2023

Sam Hanna je ženatý s Michelle, bývalou agentkou CIA. Mají dvě děti – syna Aidena a dceru Kamran. Je velice hrdý na svého syna, který pokračuje v jeho stopách. Svou rodinu chrání před prací, aby se nedostali do nebezpečných situací. Ne vždy se to podaří.

Sam sloužil před vstupem do NCIS v americkém námořnictvu v jednotce Navy SEALs (Námořní, vzdušné a pozemní týmy Námořnictva Spojených států amerických). Jeho partner ve zbrani a přítel je G.Callen. Ze začátku měli problémy, protože Callen pracoval odjakživa sám, ale Sam vždy operoval v týmu. Po jejich sladění a společně vykonaných misí si vysloužil jeho důvěru. Stali se z nich dokonce jedni z nejlepších vyšetřovatelů, samozřejmě pod vedením Hetty.

Je velice souteživý. Má mnoho koníčků – box, sběr vinylu a starožitných automobilů. Nejvíce se bojí klaunů, dřevěných loutek a červů. Specializuje se na výbušniny a boj z blízka. Pro záchranu blízkých přátel a nevinných lidí je ochotný udělat cokoliv.

Sam prokazuje, že kdokoliv chce ublížit jeho rodině, skončí ve vězení, nebo mrtvý. Rodina je pro něj vším.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama