Kensi Blyeová

Kensi Blyeová

Člen vyšetřovacího týmu pátrající po vrahu svého otce.

Sezóny 13
2009 - 2022

Kensi Blye utrpěla osobní tragédii, když ztratila svého otce Donalda Blye. Po jeho smrti žila dlouhou dobu na ulici. Odmítala se vrátit ke své matce, protože si myslí, že jejího otce podváděla.

Je adrenalinový šílenec a vyškolený odstřelovač. Příčinou vstupu do NCIS se stala smrt jejího otce. Jejím parťákem a přítelem se stal Marty Deeks ihned poté, co její bývalý kolega Dominic Vail zemřel. Společně tvoří dobrý tým, ačkoliv si občas lezou velice na nervy. Objevují se mezi nimi romantické chvíle, ačkoli to oba silně popírají.


Vůči týmu je velice loajální. Hovoří plynule v portugalštině, francouzštině a španělštině. Prosperuje schopnostmi odečítaní ze rtů a stopováním. Nenávidí mražené jogurty. Nestará se moc dobře o své prostředí. Otec ji vychovával jako syna. Naučil ji všechno, co umí – například střílet, sledovat, stopovat a opravit motor auta. Dokazuje, že nedopustí, aby byli zranění nevinní lidé nebo člen týmu.

Neustále pátrá po člověku, který zabil jejího otce, kvůli čehož se často dostává do nežádoucích situací, které silně škodí týmu.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

4.6.2020 | 16:34:16

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama