S11E22: Code of Conduct

S11E22: Code of Conduct

Sam, Callen a Rountree cestují do Afghánistánu, poté co dva členové SEAL začnou tvrdit, že jejich šéf zavraždil neozbrojeného vězně, a podplukovník Sarah „Mac“ MacKenziová tak požádá NCIS o pomoc s tímto citlivým obsahem.

sk
27.4.2020
5 260 000
43 minut

Základní info:

Režie: Frank Military
Scénář: Frank Military
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Catherine Bell (Sarah ‚Mac‘ MacKenzieová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Don Wallace (Frank Wallace), Juan Riedinger (hlavní poddůstojník Thomas Argento), T.J. Linnard (zvláštní důstojník 1. třídy Adam Barr), Kendall Johnson (zvláštní válečný operativec 1. třídy Malcolm Kendricks), Myk Watford (poddůstojník William Moffat), Ali Saam (Khalil), Arshia Mandavi (Jawan Yusufi), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Pravděpodobně jsme bohužel přišli o velké season finále, ale tohle bylo naprosto velkolepé. Jeden z naprosto nejlepších dílů. Tahle epizoda měla úplně vše, totální dokonalost. Lepší už to být snad nemohlo.

6.5.2020 | 13:01:17
captain

Tak to je pecka díl. Hodil by se klidně i namísto NCIS do JAGu, Sarah MaC opět na scéně, třeba usvědčit jednoho z tým leaderů Navy SEALS ze zákeřných vražd civilistů v afgánském Kandaháru. Asi to ještě bude mít dohru…

5.5.2020 | 17:35:49

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama