Sarah "Mac" MacKenzieová

Sarah "Mac" MacKenzieová

Styčný důstojníka mariňáků na Ministerstvu zahraničních věcí, bývalá soudní znalkyně u Námořní pěchoty USA.

Sezóny 2
2019 - 2020

Mac je hlavní postava ze seriálu JAG. Tam byla představena jako major Námořní pěchoty a pracovala jako soudní znalkyně v námořní kanceláři federální prokuratury ve virginském FallS Church. V roce 1999 byla povýšena na podplukovníka.

V deváté sérii JAG se zasnoubila se svým kolegou Harmonem Rabbem a ve finálovém díle si hodili mincí, aby rozhodli, který z nich odstoupí ze své funkce (výsledek nebyl zveřejněn).


Znovu se objevila spolu s Harmonem ve finálovém díle 10. řady NCIS: Los Angeles. Bylo odhaleno, že Harmon losování mincí prohrál a přestěhoval se za ní do San Diega. Jenže byl později znovu povolán do služby, takže svůj vztah ukončili a od té doby se devět let neviděli. Mac později převzala funkci styčného důstojníka mariňáků na Ministerstvu zahraničních věcí. V premiérovém díle 11. řady se znovu Harm a Mac osobně setkali, objali se a později probírali svůj vztah (bez nějakých závěrů).

Objevila se v dílech:

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama