NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) Kensi Blyeová

Kensi Blyeová

Kensi Blyeová

Člen vyšetřovacího týmu pátrající po vrahu svého otce.

Sezóny 13
2009 - 2021

Kensi Blye utrpěla osobní tragédii, když ztratila svého otce Donalda Blye. Po jeho smrti žila dlouhou dobu na ulici. Odmítala se vrátit ke své matce, protože si myslí, že jejího otce podváděla.

Je adrenalinový šílenec a vyškolený odstřelovač. Příčinou vstupu do NCIS se stala smrt jejího otce. Jejím parťákem a přítelem se stal Marty Deeks ihned poté, co její bývalý kolega Dominic Vail zemřel. Společně tvoří dobrý tým, ačkoliv si občas lezou velice na nervy. Objevují se mezi nimi romantické chvíle, ačkoli to oba silně popírají.


Vůči týmu je velice loajální. Hovoří plynule v portugalštině, francouzštině a španělštině. Prosperuje schopnostmi odečítaní ze rtů a stopováním. Nenávidí mražené jogurty. Nestará se moc dobře o své prostředí. Otec ji vychovával jako syna. Naučil ji všechno, co umí – například střílet, sledovat, stopovat a opravit motor auta. Dokazuje, že nedopustí, aby byli zranění nevinní lidé nebo člen týmu.

Neustále pátrá po člověku, který zabil jejího otce, kvůli čehož se často dostává do nežádoucích situací, které silně škodí týmu.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

4.6.2020 | 16:34:16

Stav překladu

Epizoda S13E01: Subject 17

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

NCIS: Los Angeles dosud neznalo svůj osud v příští seriálové sezóně na rozdíl od svých dvou sourozenců. Teď je ale jasné, že se i příští rok dočkáme Callenova týmu. A také nepřijdeme o své tři seriály ze světa NCIS, jelikož připravovaný seriál NCIS: Hawaii dostal zelenou.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás