Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) Postavy - Vězeňkyně - hispánky

Postavy - Vězeňkyně - hispánky

Vězeňkyně - hispánky

 • Maria Ruiz

  Maria Ruiz

  Maria je součástí hispánské komunity. Je těhotná a její termín spadá do termínu jejího pobytu tam. Její dítě je po porodu odebráno úřady.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Blanca Flores

  Blanca Flores

  Postrach věznice. Šílená žena vzývající ďábla za jedinýma zamykatelnýma dveřmi na záchodcích. Všichni se od ní drží dál. Ve skutečnosti se ale nevěnuje okultismu, ale svému příteli Diablovi, kterému volá, posílá textovky a fotky přes mobilní telefon uschovaný za kachličkou. Po odhalení mobilu roztřískala toalety a byla odvedena na psychiatrii. V druhé sérii se s ní setkáme jako s řádnou členkou kuchyňského personálu.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Aleida Diaz

  Aleida Diaz

  Aleida by pro svého přítele Cesara udělala cokoliv. Jedna z věcí ji ale dostala do vězení. Ve své kuchyni pro něj vařila drogy. Když nastoupila do vězenění, její místo převzala její dcera Daya, jak v kuchyni, tak v posteli.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Dayanara "Daya" Diaz

  Dayanara "Daya" Diaz

  Daya se dostane do vězení za hříchy své matky. Převezme totiž zodpovědnost za vedení domácnosti. O své sestry a sestřenice se starala již dříve, ale pak musela převzít zodpovědnost i za obchod. Se svojí matkou se opět shledala ve vězení, kam byla zavřena za stejné prohřešky. Za mřížemi se seznámila s Johnem Bennettem, do kterého se zamilovala.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Gloria Mendoza

  Gloria Mendoza

  Gloria je pravou rukou Aleidy a společně ovládají hispánskou část komunity ve vězení. Sama je odsouzená za falšování stravenek pro přidělování jídla sociálně slabším. Když Red ztratí svůj vliv, převezme vedení v kuchyni.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Maritza Ramos

  Maritza Ramos

  Maritza je kamarádkou Flacy a společně spadají do hispánské komunity, které velí Adaila. S Adailou sdílí ubikaci. Vyznačuje se namalovanými prodlouženými linkami na očích.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Marisol 'Flaca' Gonzales

  Marisol 'Flaca' Gonzales

  Flaca je nejlepší kamarádkou Maritzi. Společně jsou v hispánské komunitě. Flaca je ta klidnější a rozvážnější z této dvojice. Vyznačuje se namalovanými slzami u očí.

  Sezóny 4
  2013 -

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích